I ryby rády mlsají

Rybářské potřeby

Rybářské potřebyJe jaro a při březích řek a rybníků se to začalo hemžit rybáři. Nejlovenější rybou v našich vodách je kapr a mnoho rybářů je specializovaných na kaprařinu. V dnešní době je pro rybáře správná návnada stejně důležitá, jako správné rybářské vybavení. S pouhými žížalami si dnes většina rybářů už nevystačí. Většina rybářů volí kombinaci hned několika návnad. K nalákání velkého počtu ryb za krátký časový úsek k háčku slouží například extrudované pelety s vysokým podílem rybích mouček prvotřídní kvality. Své uplatnění najdou i na rybářských soutěžích.

I ryby rády mlsají, proto lze jako extra chutnou návnadu použít bonbony s unikátními fluoro barvami, které odpovídají určité příchuti bonbonu. Bonbony jsou trochu měkčí než klasické boilies a na atraktivitě pro ryby jim přidá naložení v extra atraktivním roztoku esencí a atraktorů. Potápivé nebo plovoucí bonbony ve velikostech 12 nebo 16 mm se používají pro lov samostatně nebo v kombinaci s jinými nástrahami.

Rybáři, kteří chtějí prvotřídní návnadu, ale nemají čas si před každým lovem připravovat čerstvou  návnadu doma, mohou koupit mražené boilies, bez přídavku konzervačních látek, a mít tak návnadu vždy k dispozici. Na výběr jsou návnady s čistě přírodních živočišných materiálů i návnady obohacené o osvědčené atraktory. Novinkou v sortimentu speciálních návnad je například boilies s moučkou z  živočichů obývajících mořské dno, které vyniká opravdu silnou chutí a vůní. Zvolit můžete jednu ze třech příchutí, tuňákovou, lososovo broskvovou nebo jahodovou.

Nejenom mražené boilies, ale i další domácí návnady, a v neposlední řadě i kaprové návazce,  navijáky, pruty na kapry a další vybavení nabízí specializovaný internetový obchod rybářské potřeby Karel Nikl.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*