Brandnooz box duben 2020

bbox

Květen je čas lásky ale také nového brandnooz boxu, který si našel cestu i k nám. Byli jsme velmi zvědaví, jaké zajímavé novinky na nás tentokrát vykouknou a tak vás nebudeme déle napínat a jdeme se na něj rovnou podívat!

bboxBox obsahoval:

Podravka natur přísada do jídel
Enjoy chips
Mattoni Multi s příchutí tropického ovoce
Frisco Mojito/Bellini
Nescafé 3in1 frappé
Kand Jablečný ocet
Kikkoman sójová omáčka
Cool malina a borůvka
Penam chlebík CELIO

Podravka natur přísada do jídel – naše známka 1
Unikátní kombinace kurkumy, libečku, mořské soli a 480g čerstvé zeleniny. To vše je obsaženo ve 150g podravky. Jde o pouze přírodní produkt bez obsahu nechtěných éček. Musíme přiznat, že my jsme si tento produkt velice oblíbili a budeme ho i nadále kupovat.

Enjoy chips – naše známka 1
Mlsáte rádi chipsy, jenže pak máte výčitky? Tak právě pro vás bude tato novinka! Jde o skutečnou revoluci mezi chipsy. Enjoy chips to je spojení zeleniny a brambor bez použití mouky. Nenajdete v nich ani žádná chemická dochucovadla, umělá barviva a konzervanty. Vybírat můžete z 5 různých druhů – řepa s mátou, špenát s česnekem, dýně s rozmarýnem, mrkev s cibulí nebo červená paprika s jarní cibulkou.

Mattoni Multi s příchutí tropického ovoce – naše známka 1
Kombinace osvěžujícího tropického ovoce a perlivé vody. To je nová Mattoni. A co víc? Stejně jako všechny produkty Mattoni je i tato ve 100% recyklovatelné lahvi, a to i včetně víček a etiket.

Frisco Mojito/Bellini – naše známka 1
K letošnímu létu připravilo frisco dvě novinky s příchutí letních koktejlů. Frisco Mojito chutná po osvěžující mátě a druhá novinka Frisco Bellini má přichuť šťavnatých broskví a šumivého vína. Za nás se tato novinka stává hitem tohoto léta!

Zbytek novinek jsme zatím nestihli ochutnat, ale už teď se na ně moc těšíme!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*