Regálové systémy prostoru na míru

regály

regályNejdůležitějším vybavením obchodu, skladu, ale i domácí dílny jsou regály. I když budete samozřejmě potřebovat i další vybavení a nábytek, vitríny, stojany, stoly a podobně, bez vhodného regálového systému se budete potýkat s nedostatkem a nepřehledností prostoru. Vybrat optimálně řešený regálový systém pro daný prostor i zboží není právě jednoduchý úkol. Zvolit můžete nejrůzněji řešené policové regály, které najdou své uplatnění především v menších prostorech, skladech, dílnách či archivech, regály patrové či paletové, které se používají ve větších halách a skladech. Pokud potřebujete prostor variabilní, jsou ideální regály více či méně mobilní. Ke kvalitním regálovým systémům jsou k dispozici samozřejmě i nejrůznější doplňky, od výplní polic po ochranné prvky proti poškození regálů.

Jak vybrat optimální regály?

Vybíráme samozřejmě podle účelu. Na některé zboží jsou nejlepší speciální regály, ve většině případů si ale vystačíme s běžnými policovými regály určenými ke skladování volně uloženého zboží nebo paletovými regály. K tomu, abychom vybrali optimální regálovou sestavu, je výhodné použít online konfigurátor regálů, který najdeme na stránkách specializované firmy Regal Sistem. Ještě přesnějšího řešení dosáhnete, pokud si necháte regálové sestavy pro sklad navrhnout od odborníků přesně podle půdorysu daného skladového prostoru a nároků na objem skladovaného materiálu.

Pokud regály budou umístěny v prostorech přístupných pro zákazníky, můžete zvolit regály  odpovídajícího vzhledu a provedení. I v takovém případě je ale hlavní jejich maximální funkčnost, především nosnost a stabilita. Při výběru hraje roli i jednoduchá montáž a demontáž, nízká hmotnost, bezúdržbovost, dlouhá životnost a v neposlední řadě pořizovací náklady.

Regály firmy Regal Sistem splňují vysoké požadavky kladené na kvaltu. Mají všechny konstrukční prvky z certifikovaných ocelí příslušné kvality a odpovídají normám a předpisům platným v ČR. Celokovové policové regály lze díky jejich stavebnicové konstrukci a dílům různých délek sestavit tak, aby byl veškerý prostor maximálně využit. Výška policových regálů  se pohybuje od 1500 mm  do  7000 mm, výška paletových regálů může být 2 000 mm až 12 000 mm. Jejich výhodou je i dlouhá životnost povrchové ochrany a vysoká odolnost proti oděru a mechanickému poškození.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*