Pracovní oděvy které chrání a sluší

pracovní oděv

Ne všichni mohou nosit v práci běžné oblečení. V rámci zajištění maximální bezpečnosti práce je mnohdy požadováno nošení předepsaných pracovních oděvů. Ty odpovídají povaze práce i pracovní náplni, a zdaleka se nejedná jen o montérky. Mezi pracovní oděvy patří i rukavice, čepice, ponožky, trička, mikiny, vesty či bundy a také pláštěnky a nepromokavé kalhoty.

pracovní oděvPracovní oděvy jsou používány často, proto se vyplatí dbát na důraz na kvalitu materiálu i zpracování. Jen tak mohou pracovní oděvy zaměstnancům dlouho sloužit. Na mnoha pracovních pozicích je velmi důležité být viděn. Proto zaměstnanci nosí reflexní bundy či oblečení s dostatečným množstvím reflexních prvků. Důraz je kladen nejenom na bezpečnost, ale i na pohodlné nošení, každého kusu oblečení. Používají se moderní materiály jako je polyester, spandex nebo mikrofleece. Často je pak na jednotlivé kusy oblečení vyšito či natištěno logo společnosti.

Široký sortiment pracovních oděvů pro nejrůznější dělnické i specializované profese, levné pracovní oděvy pro zimní období, oděvy pro gastronomii i jednorázové pracovní oděvy a v neposlední řadě také pohorky, gumáky a další pracovní obuv za nízké ceny najdete v internetovém obchodě eshop.firemnipotisk.cz.

Stále více přichází na to, že v prodejně s pracovními oděvy lze za velmi rozumné ceny koupit stylové oděvy, které se hodí na každodenní nošení, lehké nepromokavé ale prodyšné softshelové bundy, funkční tílka, trika a bundy s membránou, teplé zimní bundy a v neposlední řadě kvalitní pevné boty.

Trekovou kotníčkovou obuv totiž oceníte nejenom na stavbě či v lese. Za funkční oblečení zaplatíte v obchodě s pracovními oděvy většinou výrazně méně, než kdybyste podobný kus oblečení vybírali třeba ve sportu. Kvalitní oděvy z moderních materiálů, i když jsou určené a priori jako pracovní, mohou mít dobrý střih i zajímavý vzhled. Již dávno se pracovní oděvy neomezují jen na modrou a šedou barvu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*