Pozvánka na unikátní výstavu

Pokud se zajímáte o přírodu, máme tu pro vás typ na skvělý výlet. V Lysé nad Labem se v době od 21. do 25. května koná unikátní výstava Natura viva, která nemá v České republice obdoby. Na této výstavě jsou k vidění prezentace mnoha významných firem podnikajících v oborech jako je myslivost, rybářství, včelařství či zahrádkářství.

Protože přesně tyto obory patří k nejčastějším koníčkům lidí v Česku, jsou spolupořadatelskými svazy  i Českomoravská myslivecká jednota a Český rybářský svaz a Český svaz včelařů. Přijďte se podívat, pobavit a načerpat nové informace v oboru, který vás zajímá.

Výstava je otevřena od 9 do 17 hodin a dospělý návštěvník zaplatí celodenní vstupné 120 Kč. Doprovodný program je bohatý zaměřený na různé obory. Ve čtvrtek si na své přijdou včelaři, v pátek rybáři a myslivci. Jako ochutnávku z doprovodného programu uvádíme například ukázku sokolnictví, loveckých psů nebo vábení jelenů a jiné zvěře. Na své si tedy přijdou děti i dospělí, laici i odborníci.

Jedna část výstavní plochy je také věnována prodeji loveckých zbraní, rybářského náčiní a všeho, co byste pro pobyt v přírodě a k vykonávání své záliby mohli potřebovat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*