Lepší zrak pro nadšence do outdoorových sportů.

zrak

zrakPro milovníky sportu, ale i pro aktivní lidi obecně je zhoršený zrak nemilým omezením. I když brýle již jsou dnes designově zajímavé a mohou tvořit zajímavý módní doplněk, na sportovní vyžití a mnoho jiných aktivit jsou přece jenom omezením. Kontaktní čočky problém částečně řeší, nejsou však vhodné pro všechny vady zraku. Navíc je vždy potřeba myslet na hygienické zásady a mít sebou dostatečné množství roztoku na kontaktní čočky. Například při pobytu v přírodě, kempování, vysokohorské turistice a podobně bývá s dodržením hygieny nezbytné pro bezpečné nakládání s kontaktními čočkami někdy problém.

Trvale vyřešit problém se zrakem lze pomocí oční chirurgie. Operace pomocí laseru jsou minimálně invazivní a zkrátily dobu rekonvalescence po zákroky na minimum. Jsou bezpečné a k očím a celému organizmu šetrné. Je dobré pro chirurgický zákrok zvolit moderně vybavené, renomované pracoviště s profesionální péčí, vysokou odborností a kladnými referencemi pacientů. Přece jen zrak je velmi důležitým smyslem a nikdo nechce riskovat zbytečné komplikace.

Pokud jste vyznavači outdoorových sportů, můžete využít speciální akci s získat slevu na laserovou korekci zraku, kterou nabízí laserové centrum Evropské oční kliniky Lexum. Evropská oční klinika Lexum má svá pracoviště v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Táboře. K získání slevy na zákrok stačí vaše fotografie při provozování jakéhokoliv outdoorového sportu. Nezáleží na tom, zda milujete horolezení, nordic walking, bungee jumping nebo třeba sjíždíte vodu.

Pro odstranění refrakční vady zraku se používá laserová operace LASIK nebo FemtoLASIK. Odborníci mají již mnoho zkušeností s řešením dříve obtížně odstranitelných dioptrických vad, které se nyní řeší implantací nitroočních čoček.

I aktivní a sportující lidi může od určitého věku začít trápit počínající šedý zákal. Je zbytečné smiřovat se s myšlenkou, že s přibývajícím věkem je normální špatně vidět. Odstranění šedého zákalu je již rutinní zákrok, který díky využití nejmodernějších technologií trvá pouze několik minut a zajistí vám opět ostrý pohled na svět na mnoho let.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*