Chraňte se s pomocí majetkového pojištění!

ergo ptak

Splácíte hypotéku, šetříte na každý kousek nábytku či na nové spotřebiče. Máte je doma, těšíte se z jejich funkčnosti a estetiky, ovšem stačí několik vteřin a vše je zničeno. Bez pojištění vám zbudou jen oči pro pláč. S pojištěním máte jistotu, že za poškození nebo zničení vašeho majetku dostanete odpovídající finanční kompenzaci. Kdy pojištění majetku pomůže a jak získat výhodnou smlouvu za slušné peníze?

Pojištění majetku je výhodnou kombinací

Pojišťovny nabízí 3 typy pojištění, které se vztahují na bydlení. Je to pojištění nemovitosti, které se vztahuje na nemovité věci (více o něm zde), pojištění domácnosti, které pokrývá škody na věcech movitých, a majetkové pojištění, které je jejich kombinací.

ergo ptak

Vzhledem k širokému rozsahu pojistného krytí je pojištění majetku nejčastější volbou těch, kdo chtějí svůj majetek chránit. Tato pojistka se vztahuje na movité i nemovité věci. Jediný její problém je, že ji lze uzavřít pouze na nemovitosti, které jsou trvale obývány déle než 270 dní v roce. Nelze ji tedy sjednat na rekreační objekty. Pokud potřebujete sjednat pojištění chaty, volte pojištění nemovitosti.

Cena se drží nízko

Dnes je možné si sjednat majetkové pojištění online. Je třeba znát jen velikost obytné plochy a rozhodnout se, na jakou částku si váš majetek pojistíte. Jestliže si nejste hodnotou majetku jisti, můžete si zaplatit za odhadce. Za kompletní odhad ale zaplatíte až 5 000 Kč.

ergo ptak

Nabídka plná výhod

Pojištění majetku nabízí snad všechny tuzemské pojišťovny, které mezi sebou vedou tvrdý konkurenční boj. Buďte chytří a vytěžte z rivality co nejvíce. Nabídky si porovnejte a vyberte tu pro vás cenově nejvýhodnější. Vyplatí se sledovat akční nabídku a bonusy, které pojišťovny nabízí.

Například Ergo pojišťovna, která v ČR působí od roku 1994, nabízí k majetkovému pojištění několik bonusů:

  • pokud následkem škod nebude vaše domácnost obyvatelná, Ergo uhradí náhradní bydlení do 1 500 Kč / den
  • při ztrátě klíčů zaplatí až 2 500 Kč za práci zámečníka
  • při úniku vody zaplatí i vyšší účet za vodu a další.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*