Regály pro váš sklad

mobilní regály beg-regály.cz
regály

Přemýšlíte jak vybavit či dovybavit sklad, prodejnu, archiv či kancelář? Kvalitní regály zajistí dostatečné úložné prostory pro skladování téměř jakéhokoliv druhu zboží. Díky dobře zvolenému regálovému systému bude prostor maximálně využit a uložené zboží přehledně uspořádané. Ať už vybavujete obchod nebo sklad, regály by měly být v každém případě stabilní a bezpečné, s dostatečnou nosností a vysokou životností.

Regály pro sklady

Ve většině středně velkých a velkých skladech najdeme klasické paletové regály, které jsou pro velké plochy obsluhované vysokozdvižnými vozíky asi nejpraktičtějším řešením. Variabilní systém nosníků a rámů z kvalitního pozinku lze přizpůsobit nejenom ukládání a skladování EUR palet, ale i palet atypických rozměrů. Pokud je sortiment skladovaného zboží pestřejší, lze pomocí příslušenství, jako jsou lamely, DTD, rošty a rámy pod palety, zajistit uskladnění i kusového sortimentu. Regálový systém lze přizpůsobit povaze i hmotnosti ukládaného zboží a typu paletové jednotky. Vysoká variabilita systému je dána možností přestavovat nosníky již po 5 cm. Maximální délka nosníku je pak až 3 600 mm a výška regálu 12 000 mm. Maximální nosnost je udávána 6 000 kg na pár nosníků.

Málo prostoru?

mobilní regály beg-regály.cz
regaly-beg-regaly.cz

Skladovou kapacitu lze navýšit i použitím mobilních regálů, které k sobě těsně přiléhají, a pohybují se po kolejích. Posuvné systémy slouží k poměrně značné úspoře zastavěné plochy. Lze využít ve velkých halách i menších prostorech, například k uložení většího množství dokumentů určených k archivování. Díky variabilnímu bezšroubovému stavebnicovému systému není problém zajistit vhodné řešení pro každý prostor. Vybírat můžete z různých délek i hloubek polic, které mají nosnost 70 – 390 kg. Rám tvoří U profily perforované po 25 mm, spojené pevnými příčkami. Výhodou tohoto řešení je například možnost instalovat kolejnice do i na stávající podlahu a možnost dokoupení nejrůznějšího příslušenství, jako jsou dveře, zásuvky či uzamykatelné bloky.

Kde nakupovat

Vsaďte na českou kvalitu a tradici a podívejte se na bohatý sortiment společnosti Beg Bohemia, která je již dlouhou dobu předním českým specialistou na regály a regálové systémy odpovídající normám EU.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*