Mobilní domy

marvel logo

marvel logoPokud zvažujete nákup nemovitosti, ale váš rozpočet je omezen, vezměte do úvahy ještě jedno, v České Republice zatím netradiční řešení. Mobilní domymobilheimy mohou sloužit k rekreačnímu i celoročnímu bydlení. Pro trvalé obývání slouží domy s dvojitým zasklením a zesílenou izolací. Při koupi nemovitosti také neberete v potaz pouze novostavby, proto si lze nechat dovézt použité, ale velmi zachovalé mobilní domy ze zahraničí.

Mobilní dům se i v České republice pomalu ale jistě stává oblíbenou a cenově výhodnou alternativou chaty či chalupy. Mobilní domy lze využít i jako malé provozovny či kanceláře. Společnost Marvel nabízí nové i zánovní mobilní domy v kategorií luxus, optimal a ekonomy lišící se vybavením.

obytňáky Marvel

Výhodou mobilních domů je kromě poměrně nízké pořizovací hodnoty skutečnost, že patří do kategorie vozidel pro volný čas. Díky odnímatelnému závěsnému zařízení za osobní automobil jsou schopny jízdy po neveřejné pozemní komunikaci a pro jejich umístění není potřeba stavební povolení. Jsou tedy vhodné i pro pozemky, na kterých není možné klasický dům postavit. V případě pevného spojení mobilního domu se zemí či připojení na inženýrské sítě je potřeba podat ohlášení o umístění, příslušnému stavebnímu úřadu.

Interiér mobilního domu zcela odpovídá i těm nejnáročnějším požadavkům a ničím se neliší od běžného bytu včetně kuchyně, koupelny a splachovacího WC. Samozřejmostí jsou kompletní rozvody vody, topení, elektriky, odpadů či klimatizace.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*