Sklo v interiéru

Sklo je nadčasový materiál, jehož krásu a jedinečné vlastnosti lidé využívají a obdivují již staletí. Sklo, společně se dřevem a ušlechtilými kovy patří mezi nejoblíbenější materiály používané v interiérech.

Skleněné posuvné dveře

Moderní interiér oživí celoskleněné posuvné dveře. Nejen, že jsou estetické a každému prostoru dodají na zajímavosti, navíc skleněné dveře opticky zvětší prostor a propojí ho do jednotného celku. Vnesou do interiéru více světla. Jednoduchý design vynikne v každém interiéru a neruší jiné výrazné prvky, které pro daný interiér zvolíte. Skleněné dveře jsou vyráběné v posuvném provedení, takže nijak neomezují využití prostoru. Můžete zvolit kovaní ve variantě standart a exklusive.

Nemusíte se obávat, poranění nebo rozbití skla, skleněné dveře splňují nejvyšší bezpečnostní normy. Vysoké pevnosti skla bylo dosaženo ESG kalením, proto je nemožné rozbít sklo běžným způsobem. Pokud se vám designově nehodí dveře z čirého skla, můžete si vybrat mezi variantami mléčného (matelux, satinato), dýmového, zeleného nebo modrého skla. Navíc je možné pískováním vytvořit ornamenty podle vašich požadavků a představ. Další nespornou výhodou je, že nemusíte bourat ani dělat jiné úpravy. Rozměry dveří na zakázku se přizpůsobí stavebním otvorům.

Pro zákazníky z daleka existuje možnost dopravy dveří společně se veškerým příslušenstvím jako je pojezdový systém, madla dle vašeho výběru. Montáž dveří podle přiloženého návodu pak zajistí jakýkoliv řemeslník. Pokud chcete jedinečné skleněné dveře bez jakýchkoliv úprav interiéru, můžete popřemýšlet o otvíracích skleněných dveřích, které stačí jednoduše nasadit na panty od původních dveří.

Sklo pod krbové pece a kamna

Komplexní servis v oblasti opracování plochého skla zahrnuje rohová skla,  výřezy ve skle na komín, sklo pod kachle ve variantách a barvě hodící se do vašeho interiéru. Výhodou nákupu přímo u výrobce jsou bezkonkurenční služby. Výrobce vždy rozumí výrobkům lépe než zprostředkovatelé a prodejci. Navíc si můžete nechat vyrobit atypická skla pod kamna na míru. Základním artiklem jsou tepelně tvrzená skla 6mm pro kamna do 160 kg, skla 8mm pro kamna do 200 kg, skla 10mm pro kamna nad 200 kg.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*