Kvalitní nábytek z masivu

Idea nábytek

Idea nábytekI když se módní styly a trendy neustále mění, přírodní materiály stále hrají prim. Nábytek ze dřeva má prostě oproti jiným materiálům celou řadu výhod. Dobře udělaný dřevěný nábytek vyniká stabilitou, vysokou životností, krásnou vůní, zdravotní nezávadností i vzhledem a elegancí. Volí ho stoupenci klasických i moderních interiérů.

Je mýtem, že dřevěný nábytek není vhodný do míst, kde bude vystaven větší zátěži a vlhkosti. Díky dostatečné povrchové úpravě může být dřevěný nábytek v kuchyních i koupelnách či na terase. Dominantním prvkem obývacího pokoje nebo pracovny zase mohou být knihovny z masivu.

I lidé, kteří volí ve svém bytě většinu nábytku z lamina, často sáhnou po dřevěné posteli, která již sama o sobě značně zútulní prostor. Důležitost zdravého spaní si uvědomuje stále více lidí. V případě nábytku z masivu se nemusíte obávat uvolňování žádných chemikálií. Proto je dřevěný nábytek dobrou volbou pro dětské pokoje i ložnice. Postele z masivu mají bytelnou konstrukci, která udrží jakoukoliv tělesnou váhu.

Navíc lze dřevo bez problémů kombinovat i s dalšími materiály použitými v interiéru, například již zmiňovaným laminem nebo s kovem, za předpokladu, že bude mít prostor společný prvek, například opakující se motiv, barvu nebo tvar. I nábytek ze dřeva je samozřejmě k dostání v několika provedeních a cenových relacích podle použitého materiálu. Podle svého vkusu a stylu v domě či bytě lze zvolit nábytek v různých odstínech. Jednotlivé typy dřeva se liší nejenom tvrdostí, ale i kresbou. Mořením na tmavší odstíny se kresba dřeva nepotlačuje.

V internetovém obchodě idea-nabytek.cz  koupíte kvalitní dřevěný nábytek s osobitým designem od švédské značky Idea. Základem kvality je výběr prvotřídního dřeva a důraz na zpracování. Samozřejmostí je použití pouze ekologických, vodou ředitelných laků.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*