Kurzy pro zlepšení zraku

kurzy pro lepší zrak

kurzy pro lepší zrak

Pokud máte nějaký zdravotní problém, jdete k doktorovi. Když Vás bolí zub zajdete k zubaří a pokud špatně vidíte, tak na oční oddělení. Krátkozrakost, dalekozrakost, ale i porucha zvaná astigmatismus se dá řešit alternavně.

Alternativní péčí o zrak se zabývá Institut pro lepší zrak, který nabízí kurzy a semináře, ve kterých se dozvíte základní techniky péče o zrak. Pro každého je totiž samozřejmostí si minimálně dvakrát denně vyčistit zuby. O oči bychom ale měli také pečovat. Kurzy pro lepší zrak jsou vhodné jak pro úplné nováčky v oblasti alternativního zlepšení zraku, tak i pro ty, kteří třeba již o svůj zrak pečují a rádi by se dále zdokonalili a podělili o své zkušenosti.

A že nevíte co komu k Vánocům? Takový kurz je super praktický dárek. Kdo by totiž nechtěl zlepšit vidění? Hlavní výhoda kurzů je v malém počtu účastníků. Vyzkoušíte si základní metody pro zlepšení zraku. Ceno kurzu je 390 Kč a v ceně je audio-kniha Tajemství dokonalého zraku v hodnotě 290 Kč. Dozvíte se, jak zrak funguje, čím je ovlivňován, o důvodech zhoršení zraku a jak si ho sami můžete zlepšit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*