Grafosklo v interiéru

grafosklo

Vybavení interiéru samozřejmě podléhá módním trendům. Většina lidí ale neplánuje větší změny v domě či bytě každých pár let, a proto by základní věci měly být voleny s ohledem na to, že by měly dobře sloužit a dobře vypadat více než rok nebo dva.

S přírodními materiály většinou neuděláte krok vedle. Zpracování dřeva, kovu a skla je možné nejrůznějšími způsoby tak, aby spolu vše ladilo a zapadlo do konceptu moderního či tradičního interiéru.

Jak zajímavě oživit interiér?

grafoskloV poslední době je čím dál tím více oblíbené grafosklo, které se používá nejenom v kuchyni místo klasických obkladů, ale třeba také v koupelně či jako výplň posuvných dveří, které sjednotí interiér, dodají mu eleganci a v případě zajímavého motivu se mohou stát dominantou pokoje.

Skleněné obklady jsou nejenom zajímavě vypadající a moderní, ale také velmi praktické, anti alergenní  a nenáročné na údržbu. Výběr motivů je téměř neomezený, a proto lze desky grafoskla sladit s jakýmkoliv stylem místnosti. Obklady tvoří 4 až 6 mm silné, velmi pevné kalené bezpečnostní sklo, které je odolné proti škrábancům i přímému nárazu. Pokud se vám do bytu či domu nehodí některý z jednoduchých decentních motivů, není problém zvolit motiv v podobě fotografie s vysokým rozlišením. Odborníci si poradí s případnými problémy a konzultují zakázku se zákazníky od fáze návrhu přes výrobu po instalaci na místo.

Grafosklo vypadá skvěle i v podobě skleněných stěn či ve sprchovém koutě. Stěny sprchových koutů může tvořit plast či sklo v čiré, pískové či zabarvené formě. I čiré sklo vypadá na dveřích a stěnách sprchového koutu dobře, je ale více průhledné a hůře se udržuje.

Společnost BP Glass nabízí grafosklo a skleněné obklady, celoskleněné stěny, zrcadla, skleněné posuvné a otočné dveře, skleněná zábradlí a sprchové kouty. Samozřejmostí je servis a prodej kování. Vybírejte pouze z kvalitních produktů vyráběných pomocí nejnovějších technologií, nezapomeňte se podívat na realizované projekty a nebojte se zeptat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*