Časopis dům a zahrada v novém kabátě.

Dům a zahrada

Dům a zahradaPokud jste si oblíbili časopis Dům a zahrada, vyzkoušejte jeho patnáctý ročník  oděný v novém kabátu. Stejné věci začnou po čase nudit a proto se změnilo i logo časopisu v tónech červené a šedé. Celkově se styl časopisu sjednotil, ale hlavní oblíbená témata časopisu zůstala stejná. Časopis na novinových stáncích pravidelní čtenáři stále poznají a snad si k němu naleznou cestu i čtenáři noví.

Témata týkající se zahrady, rodinných domů a interiérů obecně jsou stálá a vždy aktuální. Všichni přece chceme dobře a pohodlně bydlet v příjemném prostředí. Časopis vychází každý měsíc a přináší příspěvky přehledně řazené do několika základních kategorií jako je Zahrada, Bydlení,Kuchyně, Stavba, Firmy a Reality. Přináší novinky ze světa materiálů, technik a technologií, které můžete využít při stavbě nového domu nebo rekonstrukci toho staršího. Některé příspěvky jsou inspirovány nápady a zkušenostmi čtenářů. Nechybí samozřejmě pravidelné soutěže pro čtenáře, které nabízejí možnost lákavých výher. Novinkou oproti starším číslům časopisu jsou fotosoutěže.

Časopis ale nabízí mnohem více, poradí vám z otázkami financování, poskytne užitečné rady jak zvelebit dům i jeho okolí i aktuální módní trendy v oblasti kuchyní a koupelen. Neomezuje se ale pouze na témata týkající se interiéru. Přináší trendy a užitečné informace jak pečovat o zahradu či zahrádku, jak udělat z vaší zahrady oázu odpočinku. Můžete se inspirovat trendy a využít rad zahradních architektů nebo zvolit design zahrady v určitém stylu.

Jistě vás potěší tipy a triky pro interiéry, domácnost i stavbu.  Například se dozvíte jak šikovně schovat  neesteticky vypadající kabely v interiéru nebo jak prodloužit život dřevěné terase či fasádě. Samozřejmě nechybí návrhy a tipy dekorací do bytu či domu ovlivněné ročním období a svátky. V neposlední řadě časopis přináší aktuality ze světa bydlení a inspirace ze zahraničí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*