Brandnooz box únor 2017

brand unor

Zatímco lednový Brandnooz box s sebou přinesl spoustu sněhu, s tím únorovým přinesl pošťák i pořádnou dávku jara. Při rozbalení boxíku ale radost trochu vyprchala, bylo v něm totiž až přespříliš nápojů i pochutin, a naopak mi chyběla nějaká zajímavá specialita. I tak se z něj nakonec vylouplo pár příjemných překvapení.

brand unor

Kand Ketchup bez přidaného cukru – známka 2

Kečup doslazovaný pouze stévií je rozhodně zajímavý produkt, který řada zákazníků přivítá. Má navíc moc dobrou chuť, takže sám o sobě si zaslouží velmi slušné hodnocení. Nicméně kečup bez cukru – byť doslazovaný jinými prostředky – se objevil už v minulém boxu, takže bych příště uvítala spíš sortiment z jiné oblasti.

Pedro KOMPRIMÁTOVÝ MIX – známka 3

Nadupaný sáček, který vás v myšlenkách vrátí zpátky do dětství. Přijatelné složení by v případě běžných bonbonů asi čekal málokdo, a tak ho nehledejte ani zde, respektive se na něj radši ani nekoukejte a místo toho si vychutnejte chvilku sladké nevědomosti, v tomto případě navíc se sympatickým retro nádechem.

brand unorBohemia Kotlíkové brambůrky – známka 3

Pro milovníky rozmarýnu skvělá pochoutka, která vzhledem k velikosti balení nemusí způsobit ani přílišné množství výčitek. Pokud jste ale vůči rozmarýnu přinejlepším neutrální, tyto brambůrky vám zřejmě chutnat nebudou. Chuť je totiž velmi výrazná a specifická a rozhodně nesedne každému. U nás ochutnávání dopadlo 3:1 v neprospěch rozmarýnového fandy.

Bohemia Kotlíkové arašídy – známka 2

Zprvu jsme se tyto arašídy zdráhala ochutnat, nakonec ale šlo o milé překvapení. Především mi nepřipadaly přespříliš tvrdé, což vidím někdy u podobných produktů jako překážku. Chuťově byly taky příjemné, příchuť sladké chilli a červená paprika byla tak akorát pikantní, a dokonce ani pohled na složení spotřebitele nijak zvlášť nevyděsí.

Rama s kokosovým a mandlovým olejem – známka 3

Ne každý by se mnou souhlasil, ale já tvrdím, že poctivé české máslo je nenahraditelný produkt. Margarínům tedy zrovna nefandím. Tento nový od Ramy sice voní a chutná příjemně po kokosu, typickou margarínovou chuť to ale nepřebije. Přesto z něj zkusím něco veganského upéct, ostatně veganská kuchyně používá podobné typy tuků poměrně často.

Dr. Oetker Mousse au Chocolat – známka 1-

Jako nadšená pekařka podobné produkty nevyhledávám, uznávám ale, že na trhu své místo mají. Tato čokoládová pěna je super rychlá, snadná a chuťově příjemná. Přijde mi ideální mít doma v zásobě vždy 1 sáček pro případ nouze, kdy vám přijde nečekaná návštěva nebo vás přepadne mlsná.

brand unor

Aquila Veritea Broskev – známka 3-

Nová řada ledových čajů se chvástá výjimečností i novou lahví, ale v zásadě nepřináší nic nového – jen další příliš sladké nápoje. Co se chuti týče, je tento zelený čaj s broskví poměrně fajn. Jen škoda, že broskvové šťávy není ve složení více než jedno procento a o zbytek se musela postarat aromata.

Aquila Veritea Citron – známka 4

Druhý z nové řady ledových čajů obsažených v boxu nabízí příchuť černý čaj + citron. Tento je bohužel ještě sladší než předchozí zmiňovaný, a tak klesá v hodnocení ještě o něco níže.

Zatím jsme neochutnali:

Semtex krvavý pomeranč

Toma Nádech citron a máta

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*