Vířivky, vířivé vany a vířivé bazény United Spa

relaxace ve vířivce

relaxace ve vířivceVoda znamená život. Lidské tělo je z 60 procent tvořeno vodou. Že je voda skvělým rehabilitačním prostředkem rozpoznali lidé už v dávné minulosti. Využívali její relaxační, uvolňující a léčivé účinky.

Pravidelný pobyt ve vířivce navozuje pocit fyzické i duševní pohody a vede k postupnému zvyšování imunity organismu. Svalům a kloubům přináší celkové uvolnění a zrychluje jejich regeneraci. Působením vířivky dochází ke stimulaci činnosti vnitřních orgánů. Lidé milují relaxaci ve vířivce především pro pocit uvolnění a klidu. Vířivky a vířivé bazény působí blahodárně také na smysly. Při pobytu ve vířivce dochází podobně jako při sportu nebo třeba mlsání čokolády k uvolňování endorfinů v mozku, což navozuje pocit spokojenosti.

Vířivky svým působením minimalizují každodenní stres a tím zkvalitňují každodenní život svých majitelů. Zapomeňte alespoň na chvíli na všechny starosti a vyzkoušejte účinky hydroterapie na své tělo i duši. Pokud nejraději trávíte volný čas v pohodlí domova, ať už sami nebo ve společnosti dobrých přátel, je to další důvod, proč investovat do vířivky či vířivého bazénu. Luxusní vířivky architektonicky dotvoří váš interiér, zahradu nebo terasu. Relaxaci ve vířivce si můžete dopřát v kterémkoliv ročním období. Nezapomeňte, že k účelné masáži pomocí vířivých proudů, patří i následná fáze oddechu.

vířivkaMějte na paměti, že vířivku nebude používat pouze jednu nebo dvě sezóny, proto raději vybírejte vířivé vany, vířivky, vířivé bazény a sauny od renomovaných výrobců.  Požadujte certifikáty kvality. Na výběr jsou vířivky, vířivé bazény a vany v řadě barevných kombinací povrchu skořepiny, obložení, krytu a vnitřního vybavení. Tvary jsou přizpůsobeny tak, aby jste ve vířivce měli maximální pohodlí.

Do vany vířivky lze na přání zabudovat LCD televize s dvd přehrávačem až s úhlopříčkou 15″, světelná fontána, vodopád, LED světla s několika barevnými variacemi, výsuvné reproduktory a jiné doplňky. Pro snadnější vstup vířivky lze vířivku doplnit o schody a v případě potřeby zastřešit různými typů přístřešků. Vířivou vanu můžete vybírat z čtyřech modelových řad splňujících požadavky dlouhodobého a každodenního použití:  ClassicSpa, AmbientSpa, SwimSpa a WellnessSpa.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*