Staňte se součástí prestižní ekologické soutěže a hlasujte pro svého favorita

Právě v těchto dnech vrcholí finále čtrnáctého ročníku známého klání zaměřeného na inovace v oblasti udržitelné budoucnosti. To probíhá pod taktovkou energetické společnosti E.ON, která tento rok obdržela celkem 165 zajímavých nominací. Do cílové rovinky se dostalo šest nejsofistikovanějších nápadů, z nichž si i vy můžete vybrat ten nejlepší.

Ochraňme svou zemi

Stále rostoucí oblíbenost, z jaké se v posledních letech těší daná ekologická soutěž, jasně ukazuje její pozitivní dopad na přírodu okolo nás. Není se čemu divit, jelikož je vybudování vhodnější budoucnosti společenským tématem číslo jedna. Nejspíše každý z vás tuší, že pokud nezměníme své chování vůči přírodě, vykoledujeme si v následujících desetiletích vážné potíže.

S touto myšlenkou do tohoto klání přišli i současní finalisté, kteří přichází s opravdu zajímavými invencemi. Které to jsou? Hlasovat lze pro:

  • Čištění odpadních vod v Rybí formou 190 domácích, centrálně monitorovaných čističek.
  • Výrobu obalového materiálu z hub, který umí nahradit plasty i polystyren.
  • Revitalizaci betonového potočního koryta do podoby protipovodňového parku a biotopu raků v Rokycanech.
  • První energeticky nezávislou obec v naší zemi.
  • Úsporné řízení osvětlení, které pomůže i ve starých budovách ušetřit nemalé částky na energiích.
  • Fotovoltaiku integrovanou do střešní krytiny.

Vyhrajte i vy

Pokud pro vás není samotná ochrana přírody dostatečnou motivací, zajisté vás potěší možnost vašeho zařazení do slosování o hodnotné ceny. Těmi jsou rodinný výlet balonem, víkendový pobyt na chatě v korunách stromů, či poukázka na nákup v prodejnách Hornbach.

Určitě se tedy nezapomeňte zúčastnit, přečíst si informace k jednotlivým invencím a podpořit svého favorita. Celý proces zabere pouhou chvíli, přičemž veškeré potřebné náležitosti naleznete na oficiálních stránkách E.ON Energy Globe. Pomozte zformovat lepší budoucnost, kterou nemají v rukou pouze nadnárodní společnosti, ale samozřejmě i vy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*