Sklo v interiéru

sklo v interiéru

sklo v interiéruSice ne tak rychle jako v módě, ale i v oblasti bydlení se mění trendy. Pokud tedy chcete zařídit interiér tak, aby byl moderní a zároveň nadčasový, musíte vyřešit nejeden zapeklitý problém. Právě ty základní věci, které nechybí v žádném domě ani bytě, jsou nakonec ty nejdůležitější. Vybíráme podle barvy, povrchu, struktury a samozřejmě materiálu. Důležité je myslet na to, aby použité materiály, barvy a tvary byly spolu v harmonii. Obecně platí, že přírodními materiály v interiéru nic nezkazíte, a že sklo prostoru sluší a každý prostor oživí.

Skleněné obklady jako zajímavá alternativa

Velmi stylově působí sklo použité nejenom v koupelně, ale také v kuchyni a dalších místnostech. Skleněné obklady nejenom dobře vypadají, navíc jsou velmi odolné vůči mechanickému poškození i vysokým teplotám, díky bezespárovému provedení nenáročné na údržbu a hygienické. Velmi zajímavě působí skleněný obklad za kuchyňskou linkou. Možností použití skleněných obkladů je ale mnohem více. Používají se také jako kuchyňské pracovní desky, zrcadla, celoskleněné dveře, desky konferenčních stolů, barových pultů a květinových stolků, dále pak jako obklady stěn, zástěny i jako ochrana podlah před krbem.

Na výběr jsou skleněné obklady v tloušťkách 4, 5, 6, 8, 10, případně až 19 mm. Na výběr je mnoho barevné sklo v mnoha odstínech, motivech a vzorech, včetně metalických barev či například zlaté barvy. Prostor tak získá barevné oživení, prosvětlí se a opticky zvětší.

Kde nakoupit?

Společnost HM Sklo je zkušeným specialistou v oboru. Realizuje zakázky přímo prostoru na míru, podle přání zákazníka. Odborníci jsou schopni vám poradit, jaký skleněný obklad by vašemu interiéru slušel nejvíce. Inspirovat se můžete v galerii realizovaných prací na webu hm-sklo.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*