Ještě lepší vůz? Díky tónování autoskel a bezpečnostním fóliím!

auto oprava

Snadný způsob, jak vylepšit vzhled vozidla a současně tím zvýšit bezpečnost a tepelnou pohodu při každé jízdě? Odpověď na tuto otázku přináší moderní autofólie, které nabízí vskutku široké možnosti. Vězte, že autofólie a tónování autoskel rozhodně není výsadou vyznavačů autotuningu, ale každého majitele vozidla může příjemně překvapit.

auto oprava

Profesionální tónování autoskel proti přehřívání interiéru vozidla

Až téměř 60 procent slunečního zařízení dokážou zadržet speciální protisluneční fólie, díky čemuž se interiér vozidla nepřehřívá. Velmi oblíbené jsou již druhým rokem keramické autofólie s neuvěřitelnou blokací 93 % tepla na sklech. Výsledkem je nejen nižší teplota v interiéru, ale rovněž nedochází k nežádoucímu blednutí plastových prvků nebo popraskání koženého čalounění, neboť fólie zachycují značnou část škodlivého UV záření.

Mnozí zákazníci se mylně domnívají, že na přední stahovací okna nelze legálně praktickou protisluneční fólii umístit. To však není tak úplně pravda, neboť stačí dodržet vyhlášku MD ČR a předpis EHK 43 o provozu na pozemních komunikacích. Tam se říká, že legálně je možno tónovat přední skla do celkového prostupu světla 70 %, všechna skla za řidičem dále do vozu mohou mít jakoukoliv tmavost. Podstatné je, aby instalační firma současně opatřila fólie atestovým štítkem, normovaným dle výše zmíněné vyhlášky. Je však nezbytné vyvarovat se firem garážového typu, které mnohdy aplikují fólie velmi pochybné kvality, bez atestů a zodpovědnosti za legální instalaci.

Seznamte se blíže s výhodami, které nabízí profesionální tónování autoskel v Brně. Jistě budete souhlasit, že cestování bude rázem mnohem komfortnější nejen pro řidiče, ale také dětské pasažéry, starší lidi i domácí zvířata.

Bezpečnostní fólie oceníte nejen při jízdě

Velmi důležitá je kromě komfortu také bezpečnost, na jejímž zvýšení se nemalou měrou podílí právě speciální čiré fólie. Taková fólie je na pohled neviditelná, protože je naprosto čirá, s tloušťkou 100 mikronů. Speciální fólie, v kombinaci s bombírováním skla, vytváří efektivní překážku proti vniknutí nejrůznějších předmětů, jako jsou například kameny, dlažební kostky, baseballová pálka, kladivo a podobně. Taková ochrana je v některých oblastech opravdu na místě. Lze tak také účinněji předejít krádeži, neboť sklo doplněné o bezpečnostní fólii zloděje zpomalí a následně i odradí. Mějte však na paměti, že fólie nelze instalovat na zadní sklo, které plní funkci únikového východu, v případě, že automobil nedejbože havaruje. Díky fólii totiž střepy zůstanou i po rozbití pohromadě. Aplikaci bezpečnostních fólií v Brně provádí společnost SunPro.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*