Jak vám pravidelný servis kávovaru pomůže ušetřit a zajistit stálou kvalitu kávy?

Servis kávovarů je profesionální služba specializující se na údržbu a opravy domácích kávovarů. Máte kávovar po záruce? Objednejte ho na údržbu.

Proč věnovat kávovaru pravidelnou údržbu a servis?

Servis kávovarů je profesionální služba, kterou se naši technici ve Zbůchu u Plzně zabývají dlouhé roky. Servis kávovarů provádíme u značek DeLonghi, Philips, Krups, Jura, Miele, Nivona, Melitta a mnoho dalších.

Tuto službu poskytují zkušení technici, kteří dokáží pomocí diagnostiky, prováděné zdarma, identifikovat a vyřešit jakékoliv problémy s vaším kávovarem. To vše bez ohledu na to, zda jde o banální nebo komplikovanou opravu.

Pravidelný servis kávovaru zajistí správný chod přístroje a prodlouží mu životnost o dlouhé roky. Servis doporučujeme provádět u pozáručních modelů každé 1 – 2 roky s ohledem na to, jak často je kávovar používaný.

Co zahrnuje servis kávovarů?

Servis kávovarů zahrnuje kompletní chemické čištění, dezinfekci a odvápnění stroje. Následuje broušení mlecích kamenů a seřízení mlecího mechanismu. Pak se provede seřízení dávkovače kávy a na závěr se kávovar podrobí konečné tlakové zkoušce. Po této údržbě bude kávovar vykazovat plynulý a tichý chod. V připraveném šálku ucítíte opět příjemnou a plnou chuť a těšit se můžete i na intenzivní vůni kávy.

Opravy kávovarů

Pokud kávovar není pravidelně servisován, mohou se objevit nejrůznější poruchy, a to od špatně připravené kávy a hlasitého chodu přístroje až po signalizaci nejrůznějších závad. Při opravě kávovaru napojíme přístroj zdarma na diagnostiku a zjištěné závady vám i s cenou za opravu obratem zavoláme. Záleží pouze na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej v původním stavu vrátíme zpět. Opravy kávovarů provádíme do 3 dnů. Pokud se kávovar nevyplatí opravit, vybrat si u nás můžete repasované či zánovní modely s minimálně roční zárukou za výhodné ceny.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*