Barvy, které dotvoří atmosféru každého interiéru.

Dulux

DuluxProfesionálně vymalovaný interiér je základem udávajícím styl a charakter každého domu a bytu. Pokud není potřeba větších úprav, jako je oškrábání starých vrstev nátěrů nebo opravy děr a nerovností ve štuku, můžete ušetřit za malíře pokojů a realizovat své představy o tom, jak by měl prostor vypadat a působit, a zkusit si vymalovat sami. S kvalitními barvami si zvládne vymalovat téměř každý. Nemusíte se bát barvy kombinovat. Pokud chcete originální výmalbu a bojíte se přílišných experimentů s barvami, vyberte barvu lišící se pouze v odstínu. Tmavším odstínem můžete vymalovat jednu stěnu pokoje nebo menší niky a výklenky.

Produkty značky Dulux představují opravdu kvalitní barvy vhodné na velké množství povrchů. Ušetřit pár desítek korun na balení barvy se vám nemusí vyplatit. Práce s barvami Dulux vás bude bavit. Barvy výborně kryjí, neprosvítají ani starší kontrastní nátěry a většinou si vystačíte s pouze jedním nátěrem. Barvy Dulux se vyznačují vysokou propustností pro vodní páru. Zeď tak může dýchat a nehrozí riziko rozvoje plísní v interiéru.

Paleta barevných odstínů řady Dulux Cow je opravdu široká. Vyberte si odstín, který se vám neomrzí ani po delší době a zpříjemní každý interiér. Co například barva odstínu café Latte nebo vlašský ořech? Tyto neutrální odstíny se dají velmi dobře oživit jednou výraznou doplňkovou barvou podle vašeho vkusu. Pokud máte v místnosti nedostatek denního světla a okna orientovaná na sever nebo východ oceníte Dulux Light & Space, která prostor prosvětlí a opticky zvětší.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*