Zvyšte hodnotu svého bytu rekonstrukcí umakartového bytového jádra.

bytová jádra

bytová jádraMnoho lidí si z nějakého důvodu nemůže dovolit bydlení v rodinném domě. Ale i bydlení v bytě má své výhody. Většina starých panelových domů již prošla rekonstrukcí, která zahrnovala zateplení domu, novou fasádu, výměnu dveří a starých oken. Revizi stoupacích šachet a osvětlení. Pokud je panelový dům vhodně situován, jedná se o příjemné bydlení.

Rekonstrukce bytu je nutností, pokud chcete aby byt splňoval požadavky na komfortní moderní bydlení. Jedním z největších problému bydlení ve staré zástavbě jsou zastaralé elektrické rozvody a umakartová bytová jádra, ve kterých je umístěno sociální zařízení. Cena rekonstrukce bytového jádra se liší podle použitých materiálů a rozsahu bouracích prací. Kvalitní, ale poměrně drahé řešení je použití tvárnic Ytong.

Poměrně levným a efektivním způsobem rekonstrukce bytového jádra je volba sádrokartonových nebo sádrovláknitých příček a podhledů se zabudovaným bodovým nebo halogenovým osvětlením. Zelené sádrokartonové příčky se hodí do prostředí s vyšší vlhkostí.

Společnost Lukostav zajišťuje rekonstrukce bytového jádra v Praze včetně celého sortimentu bouracích, izolačních a stavebních prací. Pokud už se rozhodnete pro modernizaci sociálního zařízení, je vhodné myslet i na rekonstrukci vodoinstalace. Další výhodou provedení rekonstrukce bytového jádra s použitím sádrokartonových desek je mimo nižší ceny i rychlost provedení kompletní rekonstrukce. Veškeré práce jsou zpravidla skončeny během 5 ti až 6 ti dní. Rekonstrukcí bytového jádra zvýšíte tržní hodnotu svého bytu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*