Vhodný čas pro studenty a učitele zahodit brýle.

zrak

zrakMožná si ještě pamatujete na doby naštěstí dávno minulé, kdy byl obrýlený žák terčem posměchu svých vrstevníků. Máte li nějakou tu dobovou fotografii, asi se nebudete divit, že ty nevzhledné „půllitry“ v uniformních obroučkách připadaly dětem k smíchu. V té době byla laserová operace očí přístupná široké veřejnosti hudbou budoucnosti. Dnes už jsou brýle opravdu o něčem jiném, ale přesto mohou v určitých situacích být přítěží a překážet. Zvláště pak při sportu. Jak rekreačním, tím spíše profi. A při některých adrenalinových sportech jsou brýle dokonce nebezpečné. I kontaktní čočky mají svá omezení.

Ostré vidění je určováno soustředěním paprsků světla na určité místo na sítnici. Toho je dosahováno především správným tvarem rohovky. Špatné zakřivení rohovky je jedním z dědičných a vývojových faktorů, který  může vést k dioptrickým očním vadám. Dioptrické oční vady se navíc poměrně často kombinují s astigmatismem. Asymetrické zakřivení rohovky nebo přirozených nitroočních čoček způsobuje nerovnoměrné zaostření, které způsobuje  rozmazaně nebo tmavé vidění.

V dnešní době je možné pomocí laserové operace odstranit nebo velice zmírnit mnoho očních vad. Jedná se o zákroky neinvazivní. Dochází k minimálnímu poškození okolní tkáně a rekonvalescence po zákroku je velice krátká. Některé zákroky lze provádět i ambulantně.

Evropská oční klinika Lexum připravila speciální akci- laserová operace očí pro studenty a učitele, kteří by rádi vyměnili brýle a kontaktní čočky za dobrý zrak. Speciální cena zákroku laserem začíná již na 13 tisících Kč za jedno oko. Pokud vás nabídka oslovila a potřebujete další informace týkající se zákroku, stačí vyplnit krátký formulář a zadat svůj e-mail nebo telefon.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*