Způsob ochrany majetku před krizí? Nakupte zlato!

zlato jako investice

Tušíte, že se blíží krize, která zvýší inflaci a ohrozí tak hodnotu vašeho majetku? V takovém případě se minimálně pro klid duše pojistěte tou správnou investicí. Ideálním příkladem je zlato, jehož cena stoupá v posledních měsících, ale stále jde o jeden z nejlepších způsobů, jak uložit hodnotu svého majetku do stabilní komodity.

Se zásobou zlata vás krize tolik neohrozí

Mnoho odborníků předpovídá, že se blíží krize. V jakém velkém rozsahu dopadne právě na náš stát, je zatím velkou otázkou. V případě, že máte volné peníze na účtu, je právě teď nejlepší doba zapřemýšlet nad jejich zhodnocením. Jako stabilní a v čase spolehlivá investice bývá hodnocené hlavně zlato. Jeho cena totiž nereaguje na inflaci konkrétní měny a patří mezi chtěné komodity po celém světě.

Populární zlaté cihličky

Pokud se rozhodnete pro investiční zlato, zbývá ještě vymyslet, jaký produkt konkrétně nakoupíte. V praxi to znamená, že se můžete rozhodovat například mezi zlatými mincemi či cihličkami. Z pohledu cenově výhodného nákupu jsou však o něco výhodnější právě zlaté cihličky. Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí. To znamená, že pochází především ze švýcarských rafinérií a při jejich koupi neplatíte DPH, což dělá celou investici ještě o něco výhodnější v porovnání například s uměním, diamanty či starožitnostmi.

Nákup zlata není nic složitého

Za nákupy zlata můžete vyrazit přímo osobně, ale jde to ale i na dálku, kdy si vyberete z pestrého sortimentu na www.zlate-mince.cz a objednáte si důkladně pojištěnou zásilku s vaším novým investičním majetkem. K dispozici máte menší i větší příležitosti pro investici a hlavně každý den aktualizované ceny pro nákup i výkup zlata. Opravdu se pustit do zhodnocení majetku pro spokojenou budoucnost můžete začít klidně ihned.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*