Zdravé trávení a hubnutí

Slimax

Kdo by se nechtěl cítit dobře, fit a plný síly. Většina lidí by uvítala i ztrátu pár nadbytečných kilogramů váhy. Během vánočních svátků se ale většinou stává pravý opak a nějaké to kilo přibereme. Je těžké, odolat všem těm dobrotám, které nám nabízejí doma i na návštěvách u příbuzných a známých.

SlimaxKaždý více méně ví, co je dobré dělat pro to, aby si člověk udržel optimální váhu a cítil se dobře. Pravidla jsou poměrně jednoduchá, ale není snadné je striktně dodržovat. Důležité je začlenit do svého každodenního života pohyb, snažit se co nejvíce omezit stres, dobře spát a kvalitně jíst v pravidelných intervalech. Příliš cukru a tuku ve stravě může znamenat nejenom nárůst váhy, ale také problémy se zažíváním. Základem dobrého trávení je dostatek vlákniny ve stravě. Vláknina neobsahuje kalorie, ale hlavně funguje jako takový kartáč, který čistí střeva. Vlákninu najdeme třeba v zelenině. Dodávat jí v potřebném množství tělu ale můžeme i jinak.

Hubnoucí efekt a podporu správné funkce trávící soustavy mají i některé doplňky stravy. Přípravek Slimax™ obsahuje látky, které vytváří pocit nasycení a tím pomáhají s hubnutím. To, že hladovění není dobrým způsobem, jak dojít k trvalému úbytku tělesné hmotnosti vám potvrdí každý výživový specialista. Účinnými složkami přípravku Slimax jsou Glukomannan a Psyllium neboli Jitrocel indický. Další složky jsou alginát sodný a xantanová guma.

Doporučené dávkování je  3x denně 2 tobolky, 15 minut před každým jídlem. Tobolky je potřeba zapít minimálně třemi deci vody.

A jak účinné složky přípravku působí ve střevech?

Déky absorbcí vody výrazně zvětšují svůj objem, což vytváří pocit sytosti. Vláknina zlepšuje vlastnosti stolice a urychluje její průchod střevem. Díky změkčování obsahu střev dochází i k zmírnění potíží s vyprazdňováním při hemeroidech.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*