Zabavte své ratolesti pohádkami zadarmo

pohadky online

Ani v dnešní přetechnizované době se tomuto fenoménu neubránily ani pohádky. Málo kdo čte klasická knižní vydání, většina dětí kouká na pohádky v televizi. Co ale dělat když zrovna žádnou nedávají. DVD s pohádkami jsou drahá, ale i to má své řešení.

pohadky online

Na Internetu totiž dostanete pohádky online zdarma. Pohádky jsou přehledně řazeny do kategorií, takže si jednoduše vybere opravdu každý. Pohádky klasické, moderní, orientální vše na jednom místě. Pohádky si můžete pouštět stále do kola.

Hlavní výhodu webu ale vidíme vtom, že je jeho obsah kontrolován. To znamená, že za nezávadnost obsahu pro děti odpovídají administrátoři, kteří pohádky průběžně kontrolují. Děti si tedy mohou pohádky vybírat samy a Vy budete mít čas na domácí práce, relaxační lázeň nebo na romantickou večeři s manželem.

Pohádky nají na děti dobrý vliv, protože často obsahují ponaučení. Pomáhat kamarádům, čistit si zoubky a poslouchat rodiče, to jsou cnosti většiny pohádkových hrdinů. Například prasátko Pepina. Jde o jednoduše animovaný seriál pohádek o prasečí rodince. Prasátko si hraje se svým bráškou a rodiče je učí jak odolávat nástrahám života.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*