Zábavná plastová pískoviště

pískoviště

pískovištěSluníčko se konečně po dlouhé zimě ukázalo a venku se to hned hemží dětmi. Malé děti si nejraději hrají na pískovišti. S pobavením ničí bábovky, které jim starší sourozenci nebo rodiče staví, později už „pečou“ bábovičky sami, staví hrady a kopou jámy. Zdokonalují se v tvoření a učí se napodobováním ostatních.

Ve městech najdeme na každém sídlišti veřejné pískoviště. Často ale ještě nejsou oplocená a tak se po nich čas od času prohání psi, kočky či holuby. Na vesnicích a malých městech pískoviště někdy chybí. Pokud máte zahradu, nebo alespoň terasu, můžete si pořídit menší plastové pískoviště, které není příliš drahé a dětem udělá velkou radost. Plastové pískoviště je lehké, snadno se udržuje a má dlouhou životnost. Stejně jako každý jiný produkt určený pro děti, musí i pískoviště splňovat přísné bezpečnostní a hygienické normy.

Dětská pískoviště od americké firmy Step2 jsou vyrobena z tvarově stálého odolného plastu. Pokud si zrovna děti na písku nehrají, doporučuje se pískoviště zakrýt. Většina modelů pískovišť od firmy Step2 má kryt. Protože mají pískoviště pevné dno, lze je také použít jako cachtací bazének během horkých letních dnů.

Vybírat můžete z několika velikostí, typů a barev pískovišť. Jedním z nejjednodušších, ale nejoblíbenějších modelů je ráček, jehož klepeta slouží jako sedátka pro děti. Existují i komplikovanější modely pískoviště, některé jsou kombinované s nádržkami na vodu. Spojení vody a písku je pro děti obzvlášť zábavné. Příkladem takových pískovišť je Vodní a písková přepravní stanice nebo Herní stůl s pískem a vodou.  Při hraní mohou děti využít i plastové hračky, mosty, loďky, misky, lopatková kola, kolejnice, vláčky nebo nálevky.

1 Comment

  1. Dobrý den, měl bych zájem o platové pískoviště od americké firmy Step2 (tvar kraba) v zelené barvě o rozměru cca 1,5 x 1,5 m
    včetně písku (pokud ta možnost je ) s dodáním na dobírku.
    Děkuji za zprávu, jakým způsobem mám zaslat objednávku.
    Jaroslav Kovářík

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*