Elektroinstalace a revize elektro

revize elektro

revize elektroV domácnosti najdeme mnohem více elektrospotřebičů a ne vždy tomu odpovídají i elektroinstalace, tedy kvalita vodičů, jistících a ovládacích prvků či elektro rozvaděčů. Ve starých bytech a domech již nejsou rozvody elektrické energie dostačující, to stejné platí i po počtu a umístění zásuvek. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci silových rozvodů, můžete zvolit umístění elektroinstalace v omítce nebo v elektroinstalačních lištách. Tato možnost je rychlejší a také levnější. V novostavbách jsou často silové i slaboproudé vodiče a kabely vedeny společně a propojují stejné přístroje.

Elektro služby firmy ELEKTROS

Společnost ELEKTROS s r.o. se zajišťuje elektromontáže v soukromých i komerčních objektech. Firma ELEKTROS spol. s r. o. se může pochlubit mnoha zkušenostmi z oboru, kvalifikovanými a pravidelně proškolovanými zaměstnanci, vlastními přepravními kapacitami a skladovými prostory a v neposlední řadě používáním vlastního speciálního elektro nářadí a měřících přístrojů pro poskytování svých služeb.

Pokud stavíte, prodáváte nebo kupujete nemovitost či pokud proběhly změny v elektroinstalaci, můžete využít další službu nabízenou společností Elektros, což jsou revize elektro, tedy kontrola elektrospotřebičů a elektroinstalací pro garanci maximální bezpečnosti osob a majetku v objektu, a pro zajištění bezpečného používání různých elektrospotřebičů. Ne každý elektrikář vám může vystavit revizní zprávu o proběhlé revizi elektro, která by měla zahrnovat měření a prohlídku přístrojů. Revizi elektroinstalace mohou provést jen revizní technici s  platným oprávněním získaným od Technické inspekce české republiky. Povinnost pravidelných revizí elektrických zařízení stanovuje energetický zákon, lhůty pro pravidelné revize najdeme v normě ČSN 33 1500.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*