Brandnooz box říjen 2016

brandnooz rijen

brandnooz rijenPodzimní boxík byl avizován jako box nabitý, protože se ani nevešel do klasické brandnooz krabičky. V širší krabici jsme ale v podstatě nenašli nic až tak závratného, co by nás odzbrojilo. Ovšem než jsme stihli boxík vyfotit, zmizely z něho údajně moc dobré Strážnické brambůrky v obřím party balení a limitovaná edice cukrovinky Fidorka mléčná s karamelovou příchutí. Neochutnali jsme Nescafé Azera, protože kdo by sáhl po klasické kávě, když má v práci automatické espresso že?

Produkty známkujeme, jako děti ve škole 🙂

Bornier hořčice s fíky – známka 1

Asi nejzajímavější produkt z celého boxu. Mírně nasládlá hořčice je nejen opravdovou novinkou, ale navíc zaujme všechny, kteří nejsou na příliš pálivé variace tohoto produktu. Hořčice je navíc zajímavě, ale velmi jemně provoněna také bylinkami. K zakoupení také ve variantě hruškové. Věříme, že si i tato varianta najde své spotřebitele. Nemůžeme jinak, než dát nejvyšší známku.

Hašlerky černý rybíz/višeň – známka 2

Ovocná varianta klasického produktu. Kdo by ho neznal že? Černý rybíz je tak akorát sladký, višňovou variantu klidně podstrčte i dětem, protože je o mnoho sladší, alespoň pocitově ano. Tyto bombony určitě stojí za vyzkoušení.

Vest Sýrovky – známka 2

České sýrovky nejsou špatné, ale také nijak neohromí, teda neohromí chutí. V jejich prospěch hovoří složení, které se v receptuře obešlo bez palmového tuku.

Krušovice Dvanáctka– známka 2

Ležák z krušovického pivovaru se pyšní obsahem tří druhů sladů a žateckého chmele. Hořkost s nádechem karamelu pak zaujme především znalce. Za cenu asi 17 Kč se nejedná o špatné pivo, které určitě stojí za vyzkoušení.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*