Vstupní dveře s různým typem výplně.

Perito

PeritoVstupní dveře tvoří dominantu každé budovy. Existuje celá řada typů a modelů lišících se v mnoha směrech. Vybrat si můžeme vstupní dveře přesně podle našeho vkusu, ladící s objektem. Na výběr jsou vstupní dveře dřevěné i plastové v nejrůznějších dekorech. Častou ozdobou vstupních dveří je prosklení. Někomu učarovalo například vitrážové prosklení. Kromě pěkného vzhledu, by měly vstupní dveře vždy splňovat i nároky kladené na bezpečnost, a mít dobré izolační vlastnosti. Dveře by měly být v každém případě stálobarevné a mít alespoň standardní tepelnou odolnost. Proto se vždy vyplatí si něco připlatit za kvalitu materiálu i zpracování, stabilitu, vysokou životnost a bezpečnost. Kvalitní vchodové dveře mohou být vyrobeny z několika druhů materiálu. Mohou mít i vnější opláštění, které je chrání proti povětrnostním vlivům.

Kvalitní výplně GFK

Vyšší pevností a lepšími tepelně izolačními vlastnostmi než mají klasické plastové dveře s jednoduchou výplní, se vyznačují vchodové dveře PERITO s výplní série GFK Entry. Jejich výhodou je překrytí rámu křídla a jednoduchá údržba. Vybrat si můžete z celé řady barev a designů a zajistit tak originální vzhled vašich dveří.

Plošně lepená výplň je tvořená speciálními sklolaminátovými povrchovými deskami GFK. Tento typ výplně s celkovou tloušťkou 40-75 mm splňuje standardy tepelného prostupu pro nízkoenergetické a pasivní domy, tj. 0,4 – 0,7 W/m2K.

Dveře s jednoduchou výplní

Jedná se o levnější variantu vstupních dveří s klasickou plastovou výplní. Nejčastěji bývají voleny v bílé, případně hnědé barvě. Jejich výhodou je jednoduchá údržba. I tento typ dveří lze zvolit ve variantě s různě velkým a tvarovaným prosklením.

Dveřní výplně HPL

Vstupní dveře řady Premium jsou dokonalou imitací dřeva. Plocha dveřní výplně je osazena montovanými rámečky a vchodové dveře tak svým vzhledem reálně imitují klasické dřevěné vstupní dveře. Krásný design se snoubí s výbornými mechanickými vlastnostmi povrchových desek z HPL materiálu. Vyznačují se vysokou funkčností, stabilitou a odolností. Tento typ dveří umožňuje v případě potřeby vyměnit sklo.

Pro ty, kteří dávají přednost modernímu vzhledu, jsou tu dveřní výplně modelové řady Elegance, v dekoru střeva s hliníkovými rámečky a bezdotykovou bezúdržbovou povrchovou úpravou. Vyznačují se minimální tepelnou roztažností a hodí se do moderních novostaveb i nově rekonstruovaných objektů.

Všechny uvedené typy dveří naleznete na www.perito.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*