Užijte si tepla a slunce díky zájezdům na poslední chvíli.

last minute

last minutePošmourné léto nám v České republice přineslo zatím pouze jeden tropický den s teplotami nad 30 stupňů Celsia. I ti, kteří původně plánovali strávit dovolenou doma, mohou ještě změnit názor a vybrat si některou z lákavých nabídek zájezdů na poslední chvíli. Výběrem dovolené last minute můžete ušetřit nemalou sumu.

Pokud se chcete konečně ohřát a užít si horkých slunečných dnů můžete zvolit klasiku jako je Španělsko, Itálie, Řecko, Chorvatsko, Egypt nebo Turecko. Milovníci exotiky si mohou užívat nefalšované plážové pohody na některé z krásných pláží slunné Madeiry. Pláže na Costa linda dostojí svému jménu. Costa linda znamená v překladu hezké pobřeží.

Pokud Madeira pro vás není žádná exotika a lákají vás dálky, zkuste si vyhledat last minute zájezdy do Thajska, Tuniska, na Kanárské ostrovy nebo třeba na Cubu. Na dovolené do vzdálených destinacích se dá díky last minute nabídce ušetřit ještě více.

Pokud zrovna nejste příznivcem opalování a studených koktejlů v plážovém baru, můžete zvolit dovolenou v některém ze zajímavých historických evropských měst. Každá dovolená nemusí být pouze o koupání v moři. Pokud chcete dopřát tělu péči, masáže a jiné procedury, můžete zvolit některý ze zahraničních wellness pobytů. Bezesporu nejvíce proslulé svými masážemi je Thajsko. Dopřát si tento nevšední zážitek přímo na místě vám ani ten nejlepší český kosmetický salon nevynahradí.

Při výběru zájezdu na poslední chvíli je rozhodující rychlost a rozhodnost. Společnosti se snaží o zajištění maximální kapacity v letadle, autobuse, hotelu i penzionu. Aktuální zájezdy na poslední chvíli se pružně mění. Nejlevněji seženete dovolenou, pokud vám na sbalení a vypravení stačí několik málo dní. Vybrat si můžete z aktuální nabídky last minute zájezdů z katalogu Invia.cz. Můžete si vybrat tu nejlepší dovolenou podle vašich představ pohodlně přes internet. U každého zájezdu naleznete v popiscích všechny potřebné informace jako je typ dovolené, přesné umístění a okolí, ubytování, strava, doprava, vybavení a podobně.

1 Comment

  1. Jinak než na last inute už nejezdím. Vždy se něco najde a jsem vždy spokojená. Už léta jezdím sama a to je teprv ta pravá dovolená, nemusím se na nikoho ohlížet.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*