Foto puzzle a jiné zajímavé fotodárky.

foto dárky

foto dárkyS rozvojem digitální fotografie vzrostl počet fotografií, které fotíme doma, na dovolené, výletech a při mnoha dalších příležitostech. Je škoda, aby fotky zůstaly pouze v paměti fotoaparátu nebo přepálené na CD, ke kterému se vrátíme maximálně jednou za rok. Ty nejkrásnější snímky, zachycující nějakou výjimečnou událost z vašeho životy si zaslouží být vystaveny.

Originální a nápaditou formou, jak vystavit zajímavou fotku je použít jí jako fotoobraz, který ozvláštní váš interiér. Fotoobrazy dětí, rodinné portréty a zajímavé momentky jsou skvělým tipem na zajímavé dárky pro vaše příbuzné, především prarodiče. Dalším pěkným dárkem může být fotokalendář na nadcházející rok. Můžete zvolit formát, který vám vyhovuje, kalendáře stolní i nástěnné. Budete tak mít krásné fotky na očích celý rok. Můžete zvolit i originální fotoknihu, třeba s fotografiemi z dovolené nebo s výjimečnými událostmi celého ruku nebo několika let. Vytvoření fotoknihy podle vašich představ je naprosto jednoduché. Stačí zvolit formát, design, který vás zaujal a rozmyslet si počet snímků a stran, které fotokniha bude mít. Velmi oblíbená je i fotokniha ve formě alba vašeho děťátka doplněná o další zajímavé informace a postřehy z jeho života. Vtipným foto dárkem může být i foto puzzle, které pobaví malé i velké.

Blíží se Velikonoce, tak co kdybyste pro změnu upustili od posílání textovek a vrátili se k tradičním pohlednicím. Pohlednice nemusí být nutně ty klasické z novinových stánků, můžete si navrhnout a vytvořit vlastní originální Velikonoční pohledy, které určitě potěší. Můžete si vytvořit i pohledy k mnoha jiným příležitostem, k narozeninám, svátku, Vánocům nebo narození miminka.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*