Rezidenční projekty v Praze.

rezidence Rohan City

rezidence Rohan CityMnoho lidí opouští kvůli zaměstnání své původní bydliště. Z tohoto pohledu je stále ještě nejzajímavější hlavní město. Pracovat v Praze je ale jedna věc a najít zde odpovídající zázemí je věc druhá. Pokud chcete pohodlně bydlet přímo v hlavním městě a ne dojíždět desítky kilometrů ze spádových oblastí a satelitních městeček, můžete se porozhlédnout po bydlení v nově stavěných bytových domech spojující příjemné bydlení a zajímavé lokality.

Novostavby Praha nabízejí komfortní a moderní bydlení v zajímavě a funkčně řešených objektech. Jedním ze současných velmi zajímavých projektů je revitalizace lokality smíchovského nákladového nádraží a jeho okolí. Byty Praha 5 budou součástí rezidenčního centra s kancelářskou, obchodní a obytnou částí. Přes svoji poměrně značnou rozlohu má celý komplex působit poklidným dojmem díky začlenění mnoha ploch zeleně a pěší zóně bez aut. Záměrem je obnovit spojení mezi okolními zelenými kopci a údolními nábřežími řeky Vltavy.

Lokalita Smíchov má mezi jinými výhodami i výbornou polohu v rámci města Prahy a opravdu dobrou dopravní dostupnost. Dostupnost místa se ještě zvýší po vytvoření nového dopravního uzlu mezi vlakovým a novým autobusovým nádražím, parkovištěm a stanice metra a tramvají. Další výhodou bydlení v této lokalitě je dobrá občanská vybavenost. Součástí okolí bytového domu bude škola a nákupní centrum.

Dalším zajímavým developerským projektem je Rohanský ostrov nabízející byty Praha 8. Jedná se o funkčně obdobné rezidenční centrum na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně. Díky výhodné poloze v blízkosti řeky Vltavy a velkým zeleným odpočinkovým plochám nabízí tento projekt zcela ojedinělý druh bydlení v Praze s panoramatickými výhledy.

Zcela se změní nejenom charakter Smíchovského, ale i Žižkovského vlakového nádraží, jehož vzhled v současné době neodpovídá standardům 21. století. Mělo vy zde vzniknout moderní městské centrum s kancelářskými, obchodními a rezidenčními objekty. Dominantu celé čtvrti bude tvořit stylová městská pěší zóna. V projektu je místo i na rozšíření stávající zeleně o rozsáhlé parky. Byty Praha 3 nabízí bydlení v klidné lokalitě s dostatkem zeleně. Bylo pamatováno i na rodiny s dětmi, které ocení příjemné prostředí s dostatkem prostoru pro odpočinek i sportovní vyžití.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*