Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad?

přeprava nákladů

přeprava nákladůNe vždy je snadné přepravit stavební techniku na místo určení. Pokud firma nedisponuje vlastními zdroji, problém vyřeší přeprava strojů na zakázku. Na místo určení v podstatě v rámci celé České Republiky lze dopravit nejenom rozměrné a těžké bagry, rýpadla, buldozery, nakladače, válce a další stavební stroje, ale také stroje pro zpracování půdy, žací stroje a jinou sezóně potřebnou zemědělskou techniku. Není problém přepravit na stavbu či do haly vysokozdvižné vozíky a plošiny. Přepravovat lze samozřejmě i jiný druh nadrozměrného nákladu, jako jsou části strojů a zařízení, části konstrukcí velkých rozměrů nebo nejrůznější materiál.

Na koho se obrátit?

Společnost KMB Stavební Servis má zkušenosti nejenom s transportem traktorbagrů, kolových a pásových bagrů, válců a jiné hutnící techniky, ale i s transportem tabulového materiálu, palet a velkoformátových skel. Bezpečné dodání na místo určení v domluveném časovém intervalu je samozřejmě prioritou. V případě potřeby lze náklad dovézt i na území Slovenska a celé Evropské unie.

Jak přepravit náklad bezpečně snadno a rychle?

Přepravu zabezpečuje speciální nákladní vůz Scania 8×2 *6 Euro 6. Podvalník na přepravu strojů je schopen naložit náklad s rozměry až 2,5 x 3 x 9,3 m. Maximální váha nákladu je 17,5 t. Nakládku a vykládku usnadňují nájezdy s nájezdovým úhlem menším než 12 stupňů. Při nakládce lze také využít výkonný naviják, kterým je vůz vybaven. Díky tomu všemu a v neposlední řadě díky kompaktním rozměrům a vysoké nosnosti se jedná o velmi univerzálně použitelný vůz. Plocha určená pro náklad je jen zhruba o 10 cm vyšší než v případě klasického podvalníku.

Právě díky použití speciálního odtahového vozu se sklopnými nájezdy, nepotřebuje technika při nakládce a vykládce nákladovou rampu. Protože přepravované stroje mají velmi vysokou hodnotu, je důležité, aby řidiči měli strojnické průkazy a zkušenosti s nakládkou a přepravou takového nákladu.

Cena za poskytnutou přepravu závisí na skutečně ujetých kilometrech. Dále je účtována cena za přepravu strojů, techniky a nákladu z Horních Počernic do místa nakládky do místa vykládky a zpět do Horních Počernic v Praze 9.

Pohyb přepravního vozu takových rozměrů představuje jisté komplikace, především pokud musí projet ve městech. Důležité jsou souhlasy k vjezdu do zóny s dopravním omezením se symbolem zákazu vjezdu autobusů a zákazem vjezdu nákladních automobilů s celkovou hmotností nad 3,5 tuny nebo nad 6 tun.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*