Šatní skříně do zatížených provozů.

šatní skříně

šatní skříněDo prostorů s vysokým pohybem osob se nehodí klasické šatní skříně, které volíme v interiérech domů a bytů. Požadavky na odolnost, životnost i bezpečnost jsou v případě šatních skříní pro tělocvičny, fitness centra a podnikové šatny vyšší. Firma Manutan poskytuje na průmyslové skříně do šaten záruku 10 let.

Mezi materiály převládá kov, většinou ocelový plech. Některé prostory potřebují šatní skříně na míru. Pokud chcete plechové skříně a šatní boxy přesně zapadající do dispozice místnosti, nemusíte volit poměrně drahou výrobu skříní na míru. Stavebnicový systém svařovaných šatních boxů se přizpůsobí potřebám a prostoru, který máte k dispozici. V případě potřeby lze ukládací prostory zleva, zprava, shora  i z více stran rozšířit o další jednotky. Jednoduchý spojovací mechanismus  je součástí každého boxu.

Pro odkládání a uložení osobních věcí zaměstnanců na pracovištích, převlékárnách, sportovních klubech se hodí šatní skříně se samostatně uzamykatelnými boxy menších rozměrů s povrchovou úpravou vypalovaným práškovým lakem. Vybrat si můžete z několika barevných kombinací, šedé, šedé s modrou nebo červenou. Skříně jsou stabilní, svařené z kvalitního ocelového plechu, bez nutnosti dodatečné montáže na místě. Jednotlivé boxy jsou opatřeny prostorem na jmenovku a zamykají se cylindrickými zámky.

Svařované šatní skříně mají standardní šířku 60 cm a jsou rozděleny na dva oddíly. Jedná se o robustní korpus z ocelového plechu o síle 0,7-1,0 mm s vyztuženými samostatně uzamykatelnými dveřmi. Sokl usnadňuje čištění. Účinné odvádění vlhkosti z uložených oděvů je zajištěno průvětrníky dveří.

Montované šatní skříně mají obdobné rozměry i vlastnosti. Dodávají se v demontovaném stavu a snadno se instalují. Součástí skříně jsou police a tyč na ramínka. Samostatné dveře jsou uloženy na otočných čepech. Uzamykáni je řešeno cylindrickým případně visacím zámkem. Samozřejmostí jsou větrací mřížky. K skříňkám lze dokoupit podstavnou lavičku a šikmý horní nástavec.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*