Profesionální návrh kuchyně snadno, rychle a zdarma.

kuchyně

kuchyněStandardy na funkčnost i vybavení kuchyně za posledních letech vzrostly a staré kuchyně se vyměňují za nové. Nejedná se však v žádném případě pouze o módní výstřelek, i když vzhled kuchyně je samozřejmě také důležitý. V dnešní době máte na výběr nepřeberné množství dekorů a barev. To, co by vám možná připadalo před deseti lety jako extrém, je dnes standard, který nikoho nepřekvapí.

Ať už toužíte po klasice v dekoru dřeva, nebo raději volíte syté výrazné barvy, jako je červená nebo tmavě fialová, důležitým prvním krokem k funkční kuchyni je návrh. Moderní kuchyňská linka a kuchyňský nábytek obecně musí být optimální pro daný prostor. S návrhem i realizací kuchyně vám může pomoci kuchyňské studio a profesionální vizualizace v reálném prostoru. Možná vás překvapí, jak si dovedou odborníci poradit i s malým nebo netypickým prostorem. Kuchyň vytvořená na míru pro danou dispozici využije maximálně veškerý prostor. Uznávaní designéři a designová studia z celého světa vám nabídnou kuchyně respektující aktuální módní trendy i vaše přání včetně těch nejnáročnějších požadavků.

Kuchyňský návrhář je služba zákazníkům, kteří potřebují pomoci s výběrem a návrhem optimální kuchyně. Jedná se v podstatě o virtuální kuchyňské studio. Zaměření konkrétního prostoru budoucí kuchyně i vypracování návrhu kuchyně v reálném prostředí je zdarma.

Tato unikátní služba zatím funguje pro Prahu, Brno a Ostravu a okolí do 50 km. Mobilní kuchyňský návrhář pro vás znamená návrh vaší kuchyně snů a maximální úsporu času při vymýšlení, proměřování prostoru a hledání vhodného vybavení kuchyně.

Navíc můžete vybranou kuchyňskou linku získat za cenu, za kterou byste ji jako jeden z mnoha malých konečných zákazníků nikdy nekoupili. Ať už je momentálně v módě jakákoliv barva, důležité zůstává neměnné, promyšlená kuchyň, kde se pohodlně vaří a vše je na dosah ruky. Alespoň malinkou ochutnávku výsledků mobilního kuchyňského návrháře a velkou porci inspirace nabízí kuchyně fotogalerie.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*