RC modely, zábava pro malé i velké.

RC model

RC modelModerní sofistikované RC modely na dálkové ovládání už ani nelze řadit mezi hračky. RC model ponorky, trucku i letadla je dokonale pracujícím strojem, s tím rozdílem že závodník, řidič nebo pilot nesedí uvnitř kabiny, ale vně.

Mezi nejmenší RC modely aut patří Kyosho – serie Mini pro zkušené i méně zkušené závodníky. S malými modely se doporučuje jezdit pouze v interiéru. Pokud dáváte přednost robustnějším typům modelů aut na dálkové ovládání, vyberte některý z mnoha modelů on-roadů nebo off-roadů, včetně monster trucků, které mají vyztužené robustnější podvozky a zvládnou i náročný terén. Pokud nevlastníte legendární vůz Hamer, můžete si zajezdit alespoň s jeho dokonalou napodobeninou.

Pro modely aut se používají spalovací motorem nebo elektromotory. Stejně tak jako skutečná auta, můžete modely vytunit, vyladit motor i výfuk a pořídit si řadu doplňků a příslušenství. Dále v naší nabídce naleznete řadu příslušenství jako jsou sady kol, motory, karosérie. Mezi modely s benzínovými motory najdete modely vhodné spíše pro rekreační využití i špičkové závodní modely se špičkovými odolnými podvozky F1 nebo Truck. Příkladem obra mezi modely je rc model buggy HPI BAJA 5B  s úctyhodnými více než  81cm a váhou téměř 10 kg. Obecně se dá říci, že stabilní, odolné modely v měřítku 1/5 či 1/6 se těší čím dál, tím vyšší oblibě.

Pokud dáváte přednost vodnímu živlu, vyberete si z bohaté nabídky závodních člunů, jachet a dalších typů lodí, případně několika modelů známých ponorek. Mezi RC modely se najdou i nákladní vozy, kamiony, motorky a moderní zemědělská technika, která překvapí mnoha funkcemi.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*