Pohodové koupání.

Hawaj

HawajTaké se v parném letním dni rádi koupete? Hlavně děti je těžké z bazénu vůbec dostat. U moře si užíváme maximálně několik dní za rok, koupání v zahradním bazénu si můžete užívat podstatně déle.

Existuje mnoho typů zahradních bazénů pro domácí použití lišících se materiálem, velikostí, tvarem i technologií instalace. Nejjednodušší a nejlevnější variantou jsou bytelné nafukovací bazény. Vybrat si můžete z bazénů různých velikostí. Velikost bazénu se pohybuje od cca 2,5 m do 6 m. Oválný bazén s šesti metry na délku nabízí již dostatečný prostor k plavání. Vaše děti se snadno naučí plavat v příjemném domácím prostředí.

Jejich hlavní předností je cenová dostupnost a jednoduchá instalace na místo, které si zvolíte. Nejsou potřeba žádné stavební úpravy, proto tento typ bazénů mohou zvolit i lidé, kteří mají zahradu pouze v pronájmu. Tento typ nadzemních bazénu je charakteristický i snadným čištěním. V případě poškození a protržení, lze vadu snadno opravit.

Pro to, aby voda v bazénu vydržela dlouho kvalitní je nutné zvolit filtraci. Prověřeným vysoce funkčním mechanismem je písková filtrace. Další možností, používanou pro bazény zmíněného průměru jsou kartušové filtrace, které se liší výkonem, tedy objemem přefiltrované vody za hodinu. Dalšími volitelnými doplňky k nafukovacím bazénům jsou pumpy, podložky, které slouží i jako izolace, schůdky pro snadný vstup a výstup z vody a plachta proti nečistotám. Alternativou k nafukovacím bazénu jsou bazény z odolného plastu a kovovou konstrukcí.

Hawaj bazény můžete během zimních měsíců nakoupit za nižší ceny v řádu desítek procent z původní ceny. Už za několik stokorun si mohou toto léto děti užít ty pravé vodní radovánky v bazénu na zahradě.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*