PObox24, příjem, uchování, přeposílání pošty.

PObox
PObox

Pokud odjíždíte na delší dovolenou nebo pracovní či studijní cestu, ale přesto byste měli rádi přehled o došlé korespondenci včetně balíků a doporučených či obchodních zásilek, můžete využít služeb  Poštovní schránka TRANSFER nebo  Poštovní schránka BASIC.

Pokud si objednáte poštovní schránku Basic bude vaše pošta přijmuta a uschována do doby než se vrátíte. Balíčky a zásilky tak nebudou po určité době od nevyzvednutí automaticky vráceny odesílateli. Za příplatek je možno přijatou poštu i naskenovat. Tato služba uchová vaši došlou korespondenci týdny až měsíce, podle potřeby a délky vaší nepřítomnosti.

Pokud se dlouhodobě nezdržujete na jedné adrese, často cestujete v rámci České Republiky nebo do zahraničí služba Transfer zajistí přeposílání vaší pošty. Schránka Transfer bude aktivována po odeslání objednávkového formuláře. Pak je potřeba nahlásit změnu místa dodání (dosílku) na příslušné pobočce České pošty. Nejen, že můžete svou poštu přesměrovat na adresu recepce, navíc můžete tuto adresu používat jako svou korespondenční. O přijetí každé zásilky budete obratem informováni e-mailem a do týdne bude přeposlána na vámi zvolenou adresu v České Republice i v zahraničí. Adresu můžete podle potřeby změnit. Lze přijímat a přeposílat i kurýrní zásilky a obchodní balíky do 5ti kg.  Můžete zvolit odmítnutí nevyžádané pošty, reklamních letáků a podobně. Doplňkovými službami na vyžádání jsou skenování a přebalení zásilek.

Lze objednat i jednorázovou schránku pro příjem jedné zásilky. PObox24 je ideálním řešením pro velmi zaneprázdněné zákazníky. Jedná se o samoobslužnou schránku přístupnou 24 hodin denně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*