Vysoce funkční klimatizace pro váš interiér

Daikin Emura

I když letošní léto mělo do léta tropického daleko, během těch několika parných dní bylo v ulicích jako po vymření. Lidem velká vedra většinou nevyhovují, náš systém termoregulace k ochlazování těla nestačí a cítíme se nepříjemně. Proto se v moderních novostavbách stále častěji setkáváme s moderní vzduchotechnikou, výkonnými klimatizačními jednotkami, které zajistí teplotní pohodu v objektu. Je velký rozdíl užívat si třicetistupňových teplot na pláži nebo v práci či třeba v prostředcích hromadné dopravy.

Daikin EmuraModerní klimatizace slouží i k úpravě vzduchu v místnosti. Venkovní vzduch je nasáván, filtrován, ochlazován a vpouštěn do místnosti prostřednictvím ventilátorů. Vzduch v systému je recyklován, vždy je ale alespoň 10% vzduchu nasáváno z venkovního prostředí. I když se většinou klimatizace používají k ochlazování interiéru, dokáží  vzduch i ohřát. To je dobré zvláště v našich klimatických podmínkách, kdy se teplota vzduchu velmi výrazně mění nejenom během roku, ale i během dne. Klimatizace tak zajistí teplotní pohodu interiéru během dne i noci.

Vysoce funkční designové klimatizace

Zajistit teplotní pohodu pro relaxaci, práci i spánek je ještě jednodušší, díky inovativním funkcím, které nabízí výkonná nástěnná klimatizace Daikin Emura. Funkce Noční režim nastaví klimatizační jednotku na teplotu o 2°C nižší při vytápění a na teplotu o půl stupně vyšší při chlazení. A to zdaleka není všechno. Klimatizace Daikin díky fotokatalytickému filtru s apatitem efektivně absorbuje a rozkládá prachové částice a zbavuje tak vzduch alergenů, organického znečištění i bakterií a virů. Vyčištěný vzduch požadované teploty je díky funkci 3D průtok rovnoměrně distribuován po celé místnosti, do stran, dolů i nahoru bez toho abyste měli při práci nebo třeba sledování televize pocit, že sedíte ve studeném průvanu.

Pokud uvažujete o pořízení klimatizace Daikin Emura, nemusíte se bát ani složité instalace ani péče o klimatizaci. Přesto by instalaci vnitřní i venkovní jednotky měl provádět odborník. Pravidelná údržba se týká především čištění vzduchového a titano-apatitového fotokatalytického filtru. Nečistoty lze vysát vysavačem, případně lze vyprat filtry ve vlažné vodě.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*