SMS zdarma do O2, Vodafone i T-Mobile.

sms zdarma

sms zdarmaMnoho lidí pošle denně i několik desítek krátkých textových zpráv. Někdo raději píše zprávy než telefonuje. SMS zpráva příjemce neobtěžuje jako volání v nevhodný okamžik. Spousta lidí si již ani nedovede představit, že komunikaci bez možnosti zasílání SMS.  Přitom využívání mobilního telefonu není o moc starší než 10 let.

Díky internetu je možné zasílání SMS ZDARMA. Internetové připojení je dnes k dispozici prakticky kdekoliv. SMSmánia.cz nabízí posílání textovek do všech sítí v České Republice. Plánuje se i zasílání sms na Slovensko. Registrace na internetových stránkách vám umožní vytvořit si přehledný adresář kontaktů a nahlížení do archivu odeslaných zpráv. Sms brána nabízí volbu automatického podpis u odesílaných zpráv. K dispozici jsou statistiky odeslaných sms podle jednotlivých operátorů,  sms přání, soutěže a propojení s mobilní aplikací teXtovka. O spolehlivosti zasílání SMS do  sítí O2, Vodafone a T-Mobile se můžete přesvědčit doručenkou.

Pokud využíváte službu posílání sms zdarma opravdu často, můžete na svém telefonním účtu ušetřit i nemalé částky. Počet poslaných sms zpráv  přes sms.cz není omezen, omezena je pouze velikost jednotlivých zpráv. Do sítí Vodafone, T-Mobile i O2 můžete poslat zprávy o délce maximálně 160 znaků. Pokud trávíte čas na nejrozšířenější sociální síti Facebooku, můžete využít službu sms facebook.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*