Oživte interiér samolepícími tapetami.

vinylová tapeta

vinylová tapetaDekorace dovedou změnit celkový vzhled i atmosféru interiéru. Poslední dobou jsou velmi populární tapety. Obýváku pokrytého papírovou tapetou s drobnými kvítky, ale odzvonilo. Moderní tapety na zeď jsou zcela rozdílné. Změnily se dekory, materiál i technologie tapetování. Velmi odolné a zajímavé jsou tapety na zeď jsou vyrobeny ze samolepícího matného vinylového materiálu. Tapeta se snadno instaluje na požadované místo, bez nutnosti použití jakéhokoliv lepidla. Díky přenosové folii tapeta zvoleného formátu sama přilne na místo určení.

Tapety jsou a samolepící dekorace jsou jednoduchou formou ozvláštnění a ozdobení každého interiéru. Samolepky na zeď se výborně hodí i pro oživení dětského pokoje. Jejich výhodou je bohatá paleta barev a celá škála motivů, které se hodí pro malé děti i teenagery. V případě, že se jim tapeta okouká, lze ji jednoduše odstranit a vyměnit za jiný aktuální motiv. Samolepky není nutné nalepit pouze na zeď, lze jimi ozdobit například i nábytek či dveře. Zajímavě vypadají i samolepky na vypínače. Velmi oblíbenou dekorací nejenom obývacích pokojů jsou samolepící dekorace a tapety s rostlinnými a zvířecími motivy.

Internetový obchod ColorDecor.cz nabízí kvalitní tapety české výroby v standardní šíři 45 nebo 95 cm. Na webu si můžete prohlédnout fotografie tapet použitých na zdi. Snadno si tak představíte, zda se daný motiv hodí do vašeho interiéru. Tapety jsou nafoceny ve všech barevných variantách, které jsou k dispozici.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*