Chovatelské potřeby

znamky pro psy

Češi milují zahradničení, houbaření a kutilství. Jsme ale doslova proslulí také láskou k domácím mazlíčkům. Zdaleka nejvíc domácností u nás chová psa. Důvod je jednoduchý. Psík dokáže být opravdovým kamarádem pro děti, dospělé, ale samozřejmě také pro důchodce. Právě na téma psi a chovatelské potřeby pro psy bude dnešní článek, tak si ho nenechte ujít.

V prvé řadě je základem krmivo pro psy. Už dávno nekrmíme naše miláčky zbytky od oběda či večeře. V nabídce mnoha kamenných prodejen i internetových zverimexů jsou plnohodnotné granule nebo konzervy speciálně vyrobené pro psy. Krmiva se dělí podle stáří a váhy psa. Výjimkou nejsou ani granulky pro štěňata, stejně jako pro seniory, březí a kojící fenečky nebo třeba psy v zátěži.

znamky pro psyVýběr krmiva je tedy asi nejdůležitější.

Dalším velmi důležitým faktorem pro zdravého psa je také bezpečnost.

Na mysli musíme mít, že psíka je nutné chránit před nachlazením a různým onemocněním. Zapomínat nesmíme na antiparazitní přípravky a také na bezpečnost jako takovou. V šeru psíka vybavte reflexním nebo svítícím obojkem a samozřejmě adresářem, kde je vaše telefonní číslo pro případ, že by se pejsek zaběhnul. Velmi vyhledávané jsou také známky pro psy, které můžete pořídit v mnoha dekorech a barvách.

A kde nakupovat chovatelské potřeby? Samozřejmě, že na Internetu. Internetové chovatelské potřeby totiž nabízejí tisíce druhů zboží pro zvířata za super ceny. Příkladem může být například hafhaf-shop.cz, který nabízí také službu chovatelské potřeby velkoobchod.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*