Nové byty v hlavním městě

na hvezdarne

Co člověk, to jiný názor o ideálním bydlení (koupit starý dům nebo nějaké novostavby Praha). Každý by ale rád bydlel v útulném příjemném prostředí, pokud možno s minimálním rušením a přitom dobrou polohou nedaleko školek, škol, obchodů atd.

na hvezdarneNajít takové místo je velmi těžké především ve velkých městech. Ale i v hlavním městě můžete bydlet komfortně, v hezkém prostředí s dobrou dojezdností do centra města. Unikátní jsou byty Stodůlky a rezidenční projekt Na Hvězdárně představuje kvalitní moderní bydlení, krásné okolí a panoramatické výhledy na starou Prahu.
Bydlení v této lokalitě osloví především rodiny s dětmi. Výhodou bydlení Na Hvězdárně je relativně klidná lokalita v prostředí velkoměsta. Navíc nabízí vnitřní bloky bytových domů dostatek zeleně, odpočinkových zón a dětské hřiště.

Zvolit si můžete bydlení v samostatných vilách nebo viladomech, dvojdomech, trojdomech a řadových domech se zahradami o různých velikostech, bytových domech nebo švýcarském domě s různorodou skladbou bytů od malých studií po mezonetové velmi prostorné a vzdušné byty 4+kk.
Jedním z populárních projektů, jehož první část je nyní dokončena a další dvě ve výstavbě je projekt Britská čtvrť, který vyrůstá v rámci nové městské části Západní Město. Je plánováno vybudování celé městské části zahrnující 40 000 m2 rezidenčních ploch se 75 000 m2 parků a zeleně a odpočinkových zón. Součástí je i 100 000 m2 pronajímatelných ploch a kancelářských objektů.

Byty Praha 5 vás prostě nezklamou.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*