Netradiční dárky nejen na Vánoce.

dárky

dárkyBlíží se vánoční svátky a je tedy nejvyšší čas zamyslet se nad tím, co by potěšilo vaše blízké a kamarády. Většina lidí se bojí zvolit pod stromeček překvapení, snad jen s výjimkou dárku pro malé děti. Díky internetu nemusíte ani při nákupu vánočních dárků opustit útulné a bezpečné prostředí domova.

Aby nebylo rozbalování předem vybraných dárků a obálek s finanční hotovostí tak nezábavné, zvolte k předem domluveným dárkům alespoň netradiční dárky v podobě nějakých drobností, které pod stromečkem členy rodiny překvapí a třeba i pobaví. Překvapte kamarády a kolegy maličkostí, která nepostrádá nápaditost.

Netradiční dárky na stránkách darkyproradost.cz můžete vybírat podle příležitosti, kategorie, jako jsou například USB dárky nebo hračky, podle ceny nebo podle toho, zda bude obdarovaná žena, muž nebo třeba babička.

Pokud nevíte jakou drobnost zvolit pro rodinu kamaráda nebo kolegy z práce, můžete zvolit například hrnečky Stick Man. Z různých hrnečků se symboly členů rodiny snadno sestavíte kompletní rodinný dárek, zábavný a užitečný.

Můžete si vybrat ze spousty drobností a legrácek do 200 Kč. Pro inspiraci uvádíme lampion štěstí, svíčku s mléčným světlem, veselou kinetickou hračku téměř perpetum mobile nebo svítící LED tkaničky do bot a mnoho jiného. Pivaře potěší otvírák lahví s počítadlem nebo chladící sklenička, která po ochlazení v mrazničce udržuje nápoje dlouho ledově vychlazené.

Nechybí spousta zábavných i poučných her a hlavolamů. Přítelkyně, kamarádky i maminky potěší kvalitní televizní deka, hrnečky, svíčky, dárková sada masážních lávových kamenů nebo jiné netradiční dárky. Ženy nepotěší pouze kosmetika, parfémy, květiny nebo norkový kožich, zkuste při výběru dárků zapojit fantazii a představte si, co by něžnější část vaší rodiny potěšilo a okouzlilo.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*