Čistící prostředky pro profesionální úklid.

čistící prostředek na koberce

S úklidem domácností si poradíme většinou sami. I v domácnostech lze samozřejmě zvolit firmu zajišťující profesionální úklid. Úklidové firmy  se ale využívají především v gastronomických provozech, tedy restauracích, vývařovnách, hotelech atd. Profesionální strojní čištění se ale využívá i v potravinářských provozech. Vysoce účinné profesionální úklidové a čistící prostředky ale využívají nejenom již zmíněné úklidové firmy, ale i autodílny, obchody a různé průmyslové provozy.

Profesionální konzervační a čisticí  prostředky Chemfuture jsou vyráběny u nás podle stejných receptur jaké se používají v Německu, Švýcarsku a Spojených Státech. Jsou baleny v nádobách a kanystrech o objemu několik litrů, ale i v 200 kg  sudech.  Na velké objemy lze poskytnout množstevní slevu. Využít lze i  poradenství o nabízených čisticích prostředcích.

čistící prostředek na koberceZákladem sortimentu jsou čistící prostředky pro strojní čištění, které se používají pro mytí podlah, interiérů a exteriérů. Vysoce účinné čistící prostředky jsou nepěnivé, případně málo pěnivé, s alkalickou reakcí.  Jsou vhodné do mycích strojů a své využití najdou i v autodílnách a výrobních halách, kde je nutné zbavit se skvrn od oleje, šmíru a emulzí.

Dalším povrchem, který lze čistit průmyslově, jsou koberce. S profesionálními čištícími prostředky lze extrakčním způsobem vyčistit nejen koberce, ale samozřejmě i čalounění, potahy a nejrůznější látkou potažené povrchy. Čistící prostředek na koberce a čalounění Karpet plus je tekutý, s příjemnou vůní a malou pěnivostí. Speciální vysoce účinný prostředek Karpet plus se používá k čištění zátěžových koberců a potahů v hotelových a dalších ubytovacích zařízení.

Nepěnivý prostředek pro strojní mytí nádobí a oplachovací prostředek pro automatické myčky nádobí jsou vhodné pro gastronomické provozy a domácnosti. Případně lze použít i speciální čistící prostředky pro odstranění odolné mastnoty, čištění grilů či udíren. Speciální čistící prostředky se používají i na nerezové povrchy a konvektomaty. Nejenom na mytí sanitárního zařízení lze použít mnoho druhů dezinfekčních prostředků, které si poradí s veškerými choroboplodnými zárodky, ale i ulpělým tukem a bílkovinami.

Neocenitelným pomocníkem v ubytovacích zařízeních i dalších interiérech je universální pěnivý prostředek na mytí podlah, skel a jiných hladkých, lakovaných a glazurovaných povrchů, který zanechává povrch lesklý a bez šmouh. Existují i leštící prostředky na zrcadla a skleněné plochy na bázi alkoholu.

2 Comments

  1. Prodej, servis a speciální úpravy průmyslové úklidové a čistící techniky, prodej čistící chemie a prostředků. Vybarte si profesionální vysavače, průmyslové vysavače, vysavače levně, malý vysavače, velké mycí stroje, sedadlové mycí stroje, podlahový mycí stroje, čistící stroje na koberce, bateriové mycí stroje, úklidový vozíky, úklidové prostředky, mopy na úklid, extraktory na koberce, profesionální extraktory, parní čistič z půjčovny, nejlepší parní čističe, jednokotoučové mycí stroje na podlahu, zametací stroje, zametací vozy, vysokotlaké myčky vše na http://www.fispo.cz

  2. Když už se firma rozhodne využívat takto profesionální čistící prostředky je určitě výhodné si k tomu pořídit speciální dávkovače. Našemu podniku se to tedy velmi vyplatilo. Po zavedení dávkovačů do procesu dochází k velmi výrazným úsporám čistících prostředků.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*