Vyhlídkové a reklamní lety balónem

let balonem

let balonemNevíte co darovat svým blízkým za originální dárek? Ač se to nezdá, let balónem je vhodný pro všechny věkové kategorie. Vyhlídkový let balonem je zážitek na celý život. Pobočky balónového létání jsou po celé České Republice. Letět můžete z Olomouce, Brna, Zlína, Opavy, Kroměříže, Frýdku  Místku, Ostravy, Karviné, Bohumína, Kopřivnice, Havířova, Třince nebo Uherského  Hradiště.

Výhodou pro obdarované je, že letenky nejsou časově omezeny a mohou si tedy zvolit termín, který jim vyhovuje. Udělejte radost partnerovi netradičním adrenalinovým dárkem, který bude nezapomenutelným zážitkem pro oba dva a využijte Valentýnské dárkové  lety. Můžete využít zimních výhodných letenek a užít si romantiku zapadané krajiny z tepla balónového koše vyhřátého hořáky.

Můžete si zvolit z vypsaných plánovaných letových tras. Rezervovat si místo v koši horkovzdušného balónu můžete telefonicky nebo e- mailem. Je možné zorganizovat i reklamní lety nebo lety jako součást firemních oslav a jiných akcí. Pokud let plánujete jako akci s přáteli nebo rodinou (tj. minimálně 6 objednaných letenek) můžete si zvolit místo i datum startu a pak už jen počkáte na potvrzení letu pilotem. Let se může zrušit v případě nepříznivého počasí. V tom případě se let uskuteční v náhradním termínu. Pokud máte rezervaci na ranní let, kontaktuje Vás jeden den předem kolem 18. hodiny, u odpoledních letů kolem 12. hodiny v den letu. Přesné místo startu určuje pilot s ohledem na aktuální technické a meteorologické podmínky.

Mezi nejčastější létané lokality patří Olomouc, Bouzov, Buchlov, Brno, Kroměříž, Opava, Slezská Harta, Šternberk, Šumperk nebo Zlín. Se zvýšenou opatrností je možné během letu filmovat a fotit. Díky nahrávce se o váš zážitek můžete podělit s kamarády a známými.

Předletová příprava spočívá především v nafouknutí balónu. Let spolu s předletovou přípravu trvá asi 3 až 4 hodiny. I samotný pohled na vzdouvající se barevný balón je zážitek.

V koši balónu je po celou dobu přibližně stejná teplota jako na zemi. Není potřeba se teple přioblékat, potřebujete pouze pohodlné sportovní oblečení a pevnou obuv. Nenechte si ujít neopakovatelný zážitek hromadného letu různobarevných balónů. Balonová fiestu Balony nad Olomoucí startuje z centra 1.-3.7.2011.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*