Led svítidla v interiéru

led svítidla do interiéru

LED svítidla jsou hitem dnešní doby. Hlavním důvodem je efekt a také ušetříte,  majívětší životnost a několikanásobně nižší spotřebu. Právě z těchto důvodů vyjdou v průměru 8x levnější než běžná svítidla. Ať už je použijete jako bodovky nebo jako prosklené svítící poličky, vždy budete spokojeni. Hlavní výhoda prosvětlených poliček je, že svítí dovnitř, třeba na skleněné dekorace. Polička ale svítí i na pracovní plochu, a proto se hodí i k instalaci do temnějších koutů.

led svítidla do interiéruNejen do kuchyně se ale dnes led svítidla používají. Právě pro jejich velkou životnopst a malý příkon se hodí i na prostory, které jsou z bezpečnostních důvodů osvětlené celou noc. Jde třeba o strmější schodiště nebo prostor před domem. Takové světýlko nejednou odradí lecjakého zlodějíčka.

Led žárovky se používají i pro orientační svícení ve velkých budovách například pro případ osvětlení únikových cest v případě požárů a jiných pohrom.

Led diody se vyrábějí barevné. Nejčastěji se prodává barva osvětlení, které koresponduje s klasickou žárovkou nebo které napodobuje denní světlo. Denní světlo nám dodávají tzv.studené ledky, které poskytují více světlé než ty „žárovkové“.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*