Kvalitní nábytek české provenience

rozkládací postel Ustohal

rozkládací postel UstohalI v době, kdy prodejny s poměrně levným nábytkem rostou jako houby po dešti, si kvalitní nábytek české výroby jistě najde své příznivce a kupce. Jde tu totiž o kvalitu. A ta je v diskontních nábytkových řetězcích různá. Pokud chceme, aby nám nábytek dlouho a dobře sloužil, vyplatí si za kvalitu zpracování i použité materiály trochu připlatit. U více namáhaných kusů nábytku, jakými jsou bez pochyby sedací soupravy nebo gauč, to platí dvojnásob.

V dnešním článku si představíme produkty z nábytkářství Ustohal. Základ sortimentu tvoří čalouněné sedací soupravy a praktické designové rozkládací pohovky s úložným prostorem, které najdou své místo v malých i prostorných obývacích pokojích. Pohovky jsou opatřené kvalitní matrací a lze je tak využít i každodennímu spaní. Především pro pokoje pro hosty a do malých bytů jsou rozkládací pohovky velmi praktické. Na výběr je hned několik typů rozkládacích pohovek lišících se v použitých materiálech i barevném provedení. U některých modelů má navíc zákazník možnost vybrat si typ použité matrace.

V sortimentu Nábytek Brno Ustohal nechybí ani čalouněné manželské postele, jednolůžka, křesla, kancelářské židle nebo stoly. Vybírat můžete z aktuálně dostupného již vyrobeného nábytku nebo si můžete nechat nábytek, který vás zaujal vyrobit na zakázku. Výroba nábytku Ustohal a dodání objednaného zboží trvá obvykle 2 až 3 týdny. Pokud chcete nábytek vidět na vlastní oči, navštivte showroom v městské části Brno – Žabovřesky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*