Co stojí za oblibou škodovek?

Škoda Octavia

Škoda OctaviaVětšina lidí bere auto jako spotřební zboží. Když dosluhuje, je potřeba vybrat jiné. Ideálně s dobrým poměrem ceny a kvality. Lidé věří škodovkám, proto patří vozy značky Škoda k těm nejčastějším, které brázdí české silnice. Dalším plusem pro škodovky je skutečnost, že není problém sehnat náhradní díly ani autorizovaný servis. Škoda představuje mnoho modelů vozů, ten nejlevnější Škoda Citigo pořídíte v základní výbavě za cenu začínající již pod 200 000 Kč.

Značka Škoda představuje mnohaletou historii a vozy německého koncernu Volkswagen dosahují té nejvyšší kvality.  Mezi nejoblíbenější vozy u nás, ale i jinde ve světě patří již řadu let Škoda Octavia, představující konkurenceschopný produkt lákající zákazníky na vysokou kvalitu a poměrně nízkou cenu. Z dalších úspěšných modelů zmiňme třeba Fabii, Superb, nebo Roomster. Ani nový dlouho očekávaný model Škoda Octavia nezklame. Vyniká prostorností, komfortem, vzhledem a díky zdokonaleným asistenčním systémům i bezpečností. Je nadupaná moderními technologiemi jako jsou adaptivní tempomat (ACA), bezklíčový systém odemykání a startování (KESSY), parkovací asistent, volba jízdního režimu pro změnu chování vozu podle aktuálních podmínek (Driving Mode Selection) či elektricky ovládaná panoramatická střecha.

Kdo oceňuje německou preciznost, vybere si osobní či užitkové vozy Volkswagen. Ne náhodou jsou modely Golf, Passat či Polo i užitkový Caddy či Transporter tak oblíbené.

Pokud nechcete na vybraný vůz dlouho čekat, můžete si vybrat z velkého množství skladových nebo předváděcích vozů značek Volkswagen, potažmo Škoda u specializovaných prodejců, jako je například Auto Podbabská.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*